All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Melson Kurti. Show all posts
Showing posts with label Melson Kurti. Show all posts

Thursday, 17 May 2012

Melson Kurti: Do i kerkoj fejese Gentes sapo te dale...

Melsoni: Nuk i trembem Rubensit, do i kerkoj fejese Gentes

Megjithese u tha shumecka per jeten private te Gentes jashte shtepise se “Big Brother”, duket se gjerat nuk jane qartesuar ende sic duhet. Ajo ka nje lidhje tetevjecare me Rubensin dhe nuk e dime nese i ka dhene me te vertete fund apo jo, dhe nje lidhje te fundit, dymujore me Melsonin, i cili i ka pergatitur nje surprize te dashures sapo ajo te dale nga shtepia. Ne i kemi vene djemte ne nje perballje, per te kuptuar me shume mbi Genten.

Melson Kurti: Jam gati ta takoj Genten para gjithe publikut te “Big Brother”

Ai 27 vjec, lindur dhe rritur ne Tirane, menaxher club-esh dhe frekuentues i jetes se qejfit te kryeqytetit. Ajo 21 vjec, lindur dhe rritur ne nje fshat te Korces dhe rastesia i ben qe te krijojne nje lidhje dashurie. Melson Kurti vjen me nje rrefim te dyte per “Panorama plus”, per te ne treguar me shume se si u ndje kur pa takimin e Gentes me Rubensin, qe ai e quan ish-te dashurin e saj.

Tuesday, 13 March 2012

Intervista me Melson Kurti, i dashuri aktual i Gentes se BB5...

Flet Melson Kurti, i dashuri aktual i Gentes: Ne intimitet ajo eshte me mendjehapur se vajzat e Tiranes

Ne skeden e saj te prezantimit ne “Big Brother 5”, Genta ka pohuar se ka si qellim t’u tregoje te gjitheve se edhe nje vajze qe vjen nga nje vend i vogel dhe periferik, mund te jete po aq e integruar dhe e perparuar per shoqerine. 22-vjecarja nga fshati Baban i Devollit, e cila sapo ka perfunduar studimet per Anglisht, deri tani ka bere pershtypje per natyren e saj te cliret ne kete loje. Por cila ka qene jeta e saj intime para se te hynte ne BB5? Ajo vete ka pohuar se ka pasur vetem nje lidhje te rendesishme ne jeten e saj, per te cilen preferon te mos flase shume pas zhgenjimit qe ka pesuar. Por per vajzen qe nuk ka komplekse per prejardhjen dhe formimin e saj dhe qe nuk e ka problem te perballet me kedo qe mund ta paragjykoje, flet per “Panorama Plus” nje djale nga Tirana, i cili tregon per dy muajt qe kaloi me Genten ne nje lidhje te hapur, sic ai e quan lidhjen me Genten.

Monday, 12 March 2012

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 10 Mars 2012

Revista PANORAMA PLUS, 10 Mars 2012
  • Ezel, flasin vajzat VIP: Ja pse na terheq!Jonida Maliqi: E ndjek, me terheq intriga ne kete serial; Sonila Meco: Shqiptaret gjejne veten tek "Ezel"; Samanta Karavella: Ezeli perfaqeson mashkullin perfekt, qe i cmend femrat; Rosela Gjylbegu: Ezel eshte nje mashkull i bukur, por aktor i stisur. Kush eshte Kenan Imirzalioglu apo Ezel Bayraktar?
  • Zanfina refuzon Getoarin ne duet
  • Soni Malaj prezanton faqen zyrtare dhe fotot e reja
  • Ne shfaqjen "Miqte me femijet", Angela Martini mahnit te pranishmit me linjat seksi
  • Fjolla Morina prezanton vajzen nga martesa e pare
  • Nuk paguan tatimet, gjermanet konfiskojne pasurine e Medes
  • Meshkujt me muskuj, shoqerues te Klodit
  • Ervini harron Ermelen: Po mendoj seriozisht per lidhjen e re. Ermela ndryshon look, shfaqet me floke te kuq
  • Elvana Gjata heq 5kg nga pesha e saj per garen e "Dancing"

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online