All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Misse Beqiri. Show all posts
Showing posts with label Misse Beqiri. Show all posts

Saturday, 5 January 2013

Revista PANORAMA PLUS - 5 Janar 2013

Revista PANORAMA PLUS, 5 Janar 2013
 • Blerim Destani, nderron vitet me dy te dashurat ne Dubai
 • Sisi Ujka: Nje femije, dhurata qe deshiroj nga Pirro per 2013. E dashura 27 vite me e re deklaron pasionin per kantautorin Cako: Falemnderit qe ekziston duke me dhuruar vetem lumturi
 • Zhaku vendos te hakmerret. Nxjerr te palarat e personazheve VIP ne autobiografine e saj
 • Personazhi: 12 muajt e Jonida Vokshit ne kalendarin sensual te 2013-s
 • Ciljeta Xhilaga: Pse e mbylla biznesin, ja planet e mia ne SHBA pas lindjes
 • Florian Beqiri, 12 vjec, kendon ne klube si te rriturit
 • Ulpiana Lama, e martuar prej 14 vitesh, demonstron puthje televizive me bashkeshortin per te fituar vemendje
 • Zana Krasniqi tre muaj shtatzene me biznesmenin nga Londra
 • Televizion; 2012-ta, ja VIP-at qe e quajten vit ters pas ndarjes nga bashkeshortet dhe te dashurit: Redon Makashi & Elda Koci, Samanta Karavella & Kreshnik Kasneci, Tuna Sejdiu & Rilind Reka, Dafina Zeqiri & Ledri Vula, Klevis Bega & Erleta Hoti, Rozana Radi & Mc Kresha

Saturday, 17 November 2012

Revista PANORAMA PLUS - 17 Nentor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 17 Nentor 2012
 • Ermali i "BB" me te dashur te re ne publik. Nje bionde qe i ngjan Franceskes
 • Ermela e BB4 ndahet nga Joti pas nje viti bashkejetese. E deklaron veten "single" dhe pohon: "Ka njerez qe ikin e s'thone asnje fjale"
 • Albana Osmani dhe Zhaku perfshihen ne nje sherr banal, teksti i plote...
 • Flasin kengetaret: Ja pse u zhgenjyem nga "Kenga Magjike"
 • Ermal Mamaqi: Po perpiqem ta bind Sali Berishen nepermjet batutave.
 • Deshton dueti me Vedat Ademin, Argjentina nuk paguan parate
 • Andos Sinani: Ne dashuri nuk lendoj aq sa mund te mendohet
 • Kengetaret, te deformuara nga defektet e grimit dhe liftingu i fytyres
 • Pas ekstravagances, Rita Ora shfaqet e veshur deri ne fyt
 • Misse Beqiri shtatzene, portieri i Manchester baba per here te pare
 • Dren Abazi: Ende besoj ne dashuri pa ndonje interes te madh
 • Adelina Ismajli: Kam vendosur te heq dore nga muzika, ja arsyet.

Saturday, 10 November 2012

Revista BLUETOOTH - 10 Nentor 2012

Revista BLUETOOTH, 10 nentor 2012
 • Floriana Garo behet drejtoreshe ne Akademine e Shkencave. "Miss Albania 2011": Shqiptarja s'ka shanse te fitoje ne "Miss World". Nga i erdhi propozimi per prezantimin e festivalit te RTSH...
 • Skandali ne skene, Rita Ores i del gjoksi
 • Misse Beqiraj cmend Suedine me fotot nudo
 • Suksesi ndjek Inis Gjonin
 • "Kenga Magjike", sot finalja. Big Bastes, akuza per kenge te vjedhur. Armina dhe Olta priten shume mire nga publiku. 
 • Juliana Pasha ne burg per humanizem. Per fat te mire jam kudo me bashkeshortin tim prane.
 • Rrefehen Miss-et e Veres: Te dashurit na perkrahin
 • "Miss Globe" ne vigjilje te finales. 43 bukuroshe te botes konkurrojne per titullin, ne Vlore. Prezantojne Krenar Ahmeti dhe Hygerta Sako
 • Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit me mire...

Wednesday, 21 March 2012

Misse Beqiri publikon foto me Anders Lindegaard...

Missé Beqiri publikon fotot me Anders Lindegaard

Vajza shqiptare, e cila cmendi publikun ne vendet skandinave me pozat nudo, eshte shume e perfolur fale lidhjes se saj me portierin e Manchester United, Anders Lindegaard. Keto dite ka vertetuar fjalet se cifti vertet eshte ne lidhje, duke publikuar edhe foton e pare se bashku. Cifti eshte pare se bashku ne shume vende, por ende nuk kishim fakte te mjaftueshme per te vertetuar lajmin se ata te dy jane bashke. Missé Beqiri eshte modele shume e suksesshme dhe e njohur ne vendet skandinave, perfshire ketu Danimarken, Suedine, Norvegjine dhe Finlanden, ku ka sfiluar per shume kompani atje dhe ka pozuar e zhveshur per shume revista te meshkujve. Ajo u be e njohur edhe tek shqiptaret, fale lidhjes me portierin Lindegaard. /panorama plus/

Sunday, 18 March 2012

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 17 Mars 2012

Revista PANORAMA PLUS, 17 Mars 2012
 • Ermali & Franceska, intimitetin e bejne thjesht per show. Flet mamaja e Ermalit, Tefta Merdani: "Franceska jo femer shume e bukur, me duket normale si pamje"
 • Flori & Andy Gram ne koncerte zevendesojne Elvanen me Nora Istrefin
 • Eni kunder Sabines, plas konflikti mes dy kengetareve te reja
 • Elvana me stil te ri, fansat e quajne kopje te Zanfina Ismajlit
 • Gara e "Dancing", cfare kane sakrifikuar VIP-at per te fituar kupen. Elvana, Seldi, Aferdita, Adelina shtyjne koncertet per fundjave. Ornela Bregu, Anjeza, Zhaku, Niada, Xhani Shqerra, shansi per t'u rishfaqur ne ekran. Vedat Ademi dhe Dren Abazi braktisin koncertet "Live".Tan Imami dhe Bujar Kapexhiu, projektet jashte gares. 
 • Greta Koci viziton Kukesin, vishet me kostumin kombetar te asaj zone
 • Fotografi Nexhat Behrami promovon Dafinen ne Argjentine
 • Stine: Pas disa vitesh rikthehem ne garen e "Top Fest" i karikuar nga dashuria

Monday, 6 February 2012

VIP Ballina: Revista PALOMA - 4 Shkurt 2012

Revista PALOMA, 4 Shkurt 2012
 • Alketa Vejsiu, Prezantuesja dhe bashkeproducentja e X Factor Albania zbulon detajet e neteve te spektaklit! "Me ka marre malli te kendoj"
 • Bleona Qereti nga tapeti i kuq ne "qilimin flutures"
 • Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula shfaqin hapur dashurine
 • Misse Beqiri, modelja shqiptare ne pozon nudo ne Suedi
 • Ervini i Big Brother: Ju prezantoj te dashuren time te re
 • Fansi kercenon: Do vras veten po nuk takova Adelina Ismajlin
 • Tuna dhe Noizy bashkepunim profesional dhe privat
 • Xhani Shqerra ndahet nga e fejuara modele
 • Bledi Strakosha hedh ne gjyq gazetarin
 • Ciljeta shume prane Hollivudit
 • Rezarta Shkurta ben realitet endrren e 15-vjecarit

Saturday, 4 February 2012

Modelja Misse Beqiri pozon nudo ne Skandinavi...

Mediat britanike kane komentuar lidhjen e tyre

Modelja Misse Beqiri pozon nudo ne Skandinavi dhe lidhet me portierin britanik Lindegard

Portieri i Manchester United, 27-vjecari Anders Lindegard, eshte i lidhur me bukuroshen nga Kosova, Missé Beqiri. Mediat britanike po shkruajne pa fund per kete lidhje, qe ka filluar para disa muajsh, kohe ne cilen i kane pare se bashku. Missé Beqiri eshte modele e nje agjencie prestigjioze ne Suedi dhe jeton prej vitesh ne Malmo. Nderkohe, Lindegard ka arritur te shnderrohet ne nje nga portieret me popullore ne kete ekip te njohur, duke lene prapa te famshmin De Gea. Modelja Missé Beqiri eshte nje personazh shume i njohur ne Skandinavi, duke qene imazhi i disa prej firmave me prestigjioze atje.

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 4 Shkurt 2012

Revista PANORAMA PLUS, 4 Shkurt 2012

 • Qetsor Ferunaj: Te ardhurat e uleta me shtyjne te kerkoj menyra per mbijetese. Po mendoj te iki fare nga Shqiperia.
 • Gold AG: Seks per here te pare kur isha shume i vogel
 • "The Voice", surprizat e finales dhe cmime per te 4 finalistet. Flet autori Rezart Aga: "The Voice" ka kontribuar per te sofistikuar shijet muzikore te publikut shqiptar.
 • Modelja Misse Beqiri pozon nudo ne Skandinavi dhe lidhet me portierin britanik Lindegard. Mediat britanike kane komentuar lidhjen e tyre
 • Blerim Destanit i plotesohet nje tjeter enderr, takohet me Morgan Freeman
 • Intervista. Genta Ismajli: "Per intriga nuk duhen akuzuar vetem kengetaret (femra) por edhe kengetaret (meshkuj)". Me Adelinen kemi marredhenie shume te mira!
 • 30 vjetori i Stines, festa bashkon kengetaret
 • Pas lindjes, Soni Malaj rikthehet nen menaxhimin e nje produksioni spanjoll

Tuesday, 31 January 2012

Lindegaard dhender Kosove?

Portieri i Manchester United, Anders Lindegaard, është në lidhje me një femër kosovare.Misse Beqiri është emri i top-modeles kosovare që i ka “shkelur” syrin portierit danez të skuadrës së famshme angleze.

Beqiri jeton dhe vepron në Malmo të Suedisë ndërsa llogaritet si njëra nga modelet më të bukura në Suedi, shkruan Indeksonline.Beqiri-Lindegaard janë në lidhje qe një kohë ndërsa shumë shpejt pritet që Lindegaard të zyrtarizohet si dhëndër Kosove./Telegrafi/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Lindegaard fiance Kosovo?

Manchester United goalkeeper, Anders Lindegaard, is about a female kosovare.Misse Beqiri is top-name model that Kosovo has "violated" the eye of the Danish keeper of the famous English team.

Beqiri lives and works in Malmo, Sweden and counted as one of the most beautiful models in Sweden, writes Indeksonline.Beqiri-Lindegaard are related to a long and very soon expected to be formalized as a fiance Lindegaard Kosove./Telegraph/

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online