All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Nada Zhiti. Show all posts
Showing posts with label Nada Zhiti. Show all posts

Saturday, 27 October 2012

Revista PANORAMA PLUS - 27 Tetor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 27 Tetor 2012
 • Ardit Gjebrea: Tri nete me Olten dhe Arminen
 • Ronela Hajati te "VIP Shpija": Kam qene e lidhur me Flori Mumajesin dhe kam vuajtur
 • Mc Kresha pas kenges se Rozanes: Kam zemer, por per familjen dhe miqte
 • Ermali i BB5: Nuk me intereson me Franceska, jam lidhur me nje vajze tjeter!
 • Nada Zhiti: Ju tregoj eksperiencen time ne "Miss Universe Italia"
 • Stresi: Rol ne film pornografik, pse jo?
 • Franceska pozon si Monroe per kalendarin 2013
 • "Miss Globe" zbarkon ne Vlore, Kleoniki dhe Loreta perfaqesojne bukurine shqiptare
 • "Miss & Mister Albania", ja disa nga konkurrentet ne gare
 • Edi Manushi fatlum, perseri ne krah nje femer seksi bionde
 • Zbulohet fotoja topless e Nora Istrefit
 • Sokol Olldashi i dorezohet nje nate rocku nga Deda, Eneda e Kamela

Wednesday, 26 September 2012

Revista PANORAMA PLUS - 22 Shtator 2012

Revista PANORAMA PLUS - 22 Shtator 2012
 • Ermali i BB5: Francesken nuk arrita ta doja per fajin e saj
 • Erleta Hoti: Ju rrefej momentet dramatike te ndarjes me Kastro Zizon. Ai nuk pergjigjet financiarisht per vajzen.
 • Ermela Mezuraj: Si po harxhoj 100 milionet per te nxjerre motren nga burgu
 • Flet mikesha e Mc Kreshes, Arijeta Oruci: Ja pse u nda me Rozanen
 • Cimi dhe Alma te BB4, behen prinder te nje vajze
 • Adelina Tahiri: Mamaja nuk me le te ze te dashur
 • Greta Zenelaj: Roli i Helenes do aktrohet ne gjuhen shqipe. Nje film shqip ne Amerike!
 • Ledio Mehmeti zhvishet per "Versace" dhe zbulon te dashuren
 • Kenga "Mall" e Rovena Stefes u publikua ne youtube si video erotike. Menaxherja e kengetares: U klikua me shume se 16 milione here, fituam mbi 20 mije euro
 • Nik Xhelilaj u shfaq te shtunen e kaluar ne premieren e telenoveles turke "Qyteti i humbur"
 • Aurela, Soni, Tuna dhe Bojkeni, 4 emrat e perfolur per jurine e "X Factor"

Monday, 20 February 2012

Nada Zhiti, modelja shqiptare superseksi qe po ben buje ne Itali...

Nada Zhiti, modelja shqiptare superseksi qe po cudit Italine

Eshte 24 vjece dhe qe e vogel eshte shperngulur ne Itali, kur ishte ne moshen 6- vjecare. Ka qene tifoze e flakte e futbollit, por eshte bere fotomodele. Me nje fizik te mrekullueshem, vajza e cila studion Juridik, po behet emer i njohur ne mbare Italine. E bukur, e embel, miqesore, eshte kjo bukuroshja shqiptare Nada Zhiti. Ne nje interviste per mediat atje, ka thene se ka frike te pozoje nudo per shkak te mentalitetit dhe karakterit te shqiptareve.

Nada, na trego si ka filluar aventura juaj si modele…
- Pasioni im, sidomos per fotografine, ka lindur ne moshen 16 vjece. Une kam qene gjithmone pak iniciatore ne kete drejtim. Ne vere kthehesha ne Shqiperi per familjen time, ketu kisha nje pasion te madh per fotografine, shpesh beja fotosesione ne plazh. Nje here gjate fotosesionit ne plazh, kisha nje propozim nga nje djale, te cilit i thashe “jo”, sepse primare kisha studimet e jo dashurine. Keto ishin pak a shume hapat e mi te pare ne fushen e modes, ku gradualisht fillova te kuptoj se mund te shpreh dicka permes trupit, fytyres, buzeqeshjes etj.

Ne proven e pare, keni pasur siklet e droje?
- Kuptohet qe kam pasur pak siklet, sepse puna eshte me kamera dhe aparate fotografike. Kjo nuk eshte loje, sepse mund te stopojme dhe te bejme nje foto duke buzeqeshur, apo nje foto per pasaporte, por fotosesionet jane dicka me shume: ‘’Une nuk mendoj, por veproj”.

Sunday, 19 February 2012

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 18 Shkurt 2012

Revista PANORAMA PLUS, 18 Shkurt 2012

 • Devis Xherahu, kengetari pohon lidhjen me miss-in, shperthen ish-gruaja. Paola Kondakci: "Me tradhtoi dy vjet rresht, ja intrigat pas shpines sime".
 • Rita Lati ziliqare per format e Alberies
 • Ledio i Portokallise: 14 shkurti me gjeti vetem, femrat jane materialiste
 • Big Brother 5, zbulohet ne nga konkurrentet, ish-mister Albania, Ermali
 • Ermal Merdani, djali qe fale kurores eshte mesuar me vemendje mediatike
 • Flori Mumajesi, shperthen konflikti me "Besfort Video", e akuzon per vjedhje. Flori: Ka publikuar kenget tona ne Youtube dhe nuk na ka paguar.
 • Linda Halimi dhe Big D kurorezojne dashurine me fejese. Dhendrri i huaj i blen kengetares dhurate nje unaze diamanti

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online