All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Nadir Mura. Show all posts
Showing posts with label Nadir Mura. Show all posts

Tuesday, 18 September 2012

Iluzionisti Nadir Mura, aktor ne filma porno...


Nadir Mura, aktor ne filmat hard porno

Iluzionisti i mirenjohur Nadir Mura duket se nuk ka luajtur vetem ne filmat aksion, por ka qene i pranishem edhe ne filma erotik. Nje prej tyre, ku shfaqet Mura eshte filmi i vitit 2002, “Prive”, i cili flet per nje cift ku partnerja joshet nga filmat porno dhe vendos te hyje ne boten e pornos. Pikerisht Mura shfaqet ne filmin erotik si nje prej aktoreve porno qe jane perreth skenes ku behet seks. Ne fakt me shume se sa nje film i thjeshte me permbajtje erotike, ai ku ka marre pjese Murra mund te cilesohet me shume si nje film hard porno. Nadir Mura nuk ka folur ndonjehere per pjesemarrjen ne keto filma nderkohe qe keto nuk gjenden as ne videot ne Youtube qe flasin per karrieren kinematografike te tij. Nje tjeter film me permbajtje ‘hard sex’ ku shfaqet Mura eshte edhe “Snuff killer”. Iluzionisti i njohur se fundmi ka qene i angazhuar ne Tirane me nje program te vetin ne nje prej paketave dixhitale. /bluetooth/

Sunday, 16 September 2012

Revista BLUETOOTH - 15 Shtator 2012

Revista BLUETOOTH, 15 Shtator 2012
 • Hygerta Sako i jep fund marteses. Zbardhet vendimi i divorcit, ish-missi merr kujdestarine e vajzes
 • Nadir Murra, aktor ne filmat hard porno
 • Hueyda El Saied: "Po"-ja ne altar, s'eshte garancia e lumturise
 • Sinani dhe Seldi, te lumtur si dikur, se shpejti kenga e re
 • Edhe Edi behet gati per ne shkolle
 • Pushimet singell te Agnesa Vuthajt
 • Artistet e Kosoves edhe kolege, edhe miq
 • Luana shkon ne shkollen naten
 • VIP-at kujtojne femijerine...Filmat e preferuar me kartona
 • Helidon Haliti pushon te Mercedes
 • Besjan Pesha ndryshon zhanrin
 • Bert Budina e Romir Zalla, serish per pune
 • "Baba Stars" ne prag te shperberjes, largohet edhe menaxheri
 • Familjet e Shaqirit e Berhamit, tifozllek per djemte, por jo per Zvicren
 • Aurela Hoxha cudit, e veshur e gjitha ne "Prada"

Saturday, 24 January 2009

F-Five Club 31 Janar 2009: Skillz, DJ Blunt, Nadir Mura

F Five Club 31 Janar 2009

TE SHTUNEN ME 31 JANAR 2009

SKILLZ, DJ BLUNT, NADIR MURA
Dj Limi, Dj Lumix, Mc Nardi

Mattenstrasse 165
Biel/Bienne
Switzerland
078 911 98 15
076 596 44 85
f-five.ch
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://albavipnews.blogspot.com

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online