All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Naim Kabashi. Show all posts
Showing posts with label Naim Kabashi. Show all posts

Thursday, 19 May 2011

Ledina Celo Paralajmeron Rikthim ne Skene!

Erlisi mbush nje muaj, Ledina Celo publikon fotot e para te bebit

Nga mesi i muajit prill, kengetarja Ledina Celo u be nene per here te pare nga martesa me ish-kick-bokserin e njohur, Naim Kabashin dhe solli ne jete djalin Erlisin. Kengetarja 34-vjecare, per te cilen ju kemi informuar disa here me pare se priste nje femije te seksit mashkull, ka kryer lindjen ne Gjermani, ku edhe jeton prej disa kohesh me bashkeshortin e saj, ish-kampionin e kick-boksit, Naim Kabashi. Cifti qe eshte gezuar me femijen e pare, ka marre pa fund urime nga te aferm, miq e kolege, shume prej te cileve per shkak te largesise, kane preferuar t’i dergojne pershendetjet e tyre permes Facebook-ut. Nuk kane kaluar shume dite dhe Ledina ka vendosur qe te shuaje kureshtjen e fansave dhe shoqerise, duke publikuar fotot e para te djalit, Erlisit, i cili shihet se eshte ne gjendje shume te mire shendetesore.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online