All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Niko Pepaj. Show all posts
Showing posts with label Niko Pepaj. Show all posts

Friday, 16 November 2012

Niko Pepaj, luan ne serialin amerikan "Bunheads"

Modeli dhe aktori shqiptar Niko Pepaj me origjine nga Shkodra, do te luaj ne serialin televiziv "Bunheads" qe transmetohet ne kanalin ABC Family, transmeton Albaniac. Seriali "Bunheads" eshte nje komedi-drame dhe ngjarja zhvillohet rreth nje shkolle baleti.

Sezoni i pare i serialit eshte shfaqur veren qe shkoi ndersa ne sezonin e dyte dimeror, rikthehet ne ekran me daten 7 janar 2013. Niko eshte aktori qe do t'i bashkohet ketij seriali ne rolin e personazhit me emrin "Jack".

Niko njihet me shume me rolin e tij ne filmin "My Super Psycho Sweet 16", ndersa eshte pjese e kastit edhe ne filmin qe po xhirohet me titull "Crimson Saints". Besojme se roli i tij ne serialin "Bunheads" do t'a bej ate edhe me te njohur.

Vlen te permendet se motra e tij me e madhe, Eva Pepaj eshte modele e njohur ne SHBA e cila poashtu ka provuar aktrimin. /Albavipnews/

Friday, 2 March 2012

Niko Pepaj ne MTV Film Premiere, 16 Mars [VIDEO]

Shiko Niko Pepaj më 16 mars në MTV

Në datën 16 mars MTV shfaq filmin premierë, prodhim i këtij kanali televiziv "My Super Psycho Sweet 16 Part 3". Në këtë film siç jua kemi bërë të ditur dhe më parë interpreton në rolin e Nico_s dhe modeli shqiptar Niko Pepaj. Më poshtë po ju sjellim disa foto nga seti promovues i filmit dhe mos harroni: Të martën më 16 mars në MTV!- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
View Niko Pepaj March 16 on MTV

On March 16 MTV movie premiere show, produced by the channel "My Super Psycho Sweet 16 Part 3". In this film, as have made it known and previously starred in the role of the Albanian model Nico_s and Niko Pepaj. Below we bring you some promotional photos from the set of the film and do not forget: Tuesday March 16 on MTV! ]]

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online