All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Noizy. Show all posts
Showing posts with label Noizy. Show all posts

Wednesday, 22 January 2014

Ciljeta, Noizy dhe Goldi gati për ta ndezur Luzernin

Quhet disko “Scala” e cila me përmasa shumë komode do të promovohet në ditën e parë të muajit shkurt, e ku do të mbledhë të gjithë shqiptarët që jetojnë në Luzern të Zvicrës dhe në vendet përreth për tu argëtuar.

Ne mësojmë se me 1 shkurt në hapjen e saj do të jetë një show gjigand ku artistët më “in” të momentit do të marrin pjesë si këngëtarja bombë Ciljeta, reperët super të dashur për publikun Noizy dhe Goldi si dhe Varrosi, ndërsa ky koncert me shumë supriza do të moderohet nga Maxi.

Pronari i night club “Scala” z.Muhamer Jashari tashmë ka gati cdo gjë për të pritur shqiptarët që tashmë kanë nisur të rezervojmë edhe vendet për tu argëtuar nga ora 22:00 deri në orën e para të mëngjesit.

Ky ambient i cili ndodhet në Kussnacht a.R alte Zugerstrasse në Luzern 1 tashmë do të jetë vendi ku shqiptarët do të kalojnë mbrëmjet më të bukura të jetës së tyre, duke nisur nga fillimi i shkurtit e më pas në shumë mbrëmje dhe festa me artistët më të mirë shqiptarë./Maksim Gjokaj/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Ciljeta, Noizy and Goldi ready to turn on Lucerne

Tuesday, 5 November 2013

Meda dhe Noizy “kallin” publikun e Diasporës

Natyrisht se ku është Meda dhe reperi Noizy, publiku është i pafund, por edhe kur një organizim ka firmën e “IB Event”.

Në natën e fundit të muajit të sapo kaluar në Neuss në Düsseldorf të Gjermanisë në diskon ‘Golden Time’ është mbajtur një super mbrëmje ku artistët Meda dhe Noizy janë pritur shumë mirë nga pupliku i madh i shqiptarëve që kishte mbushur këtë disko të madhe plot e përplot.

Kompania e organizimeve ‘IB Events’ që drejtohet nga Ilir Balija ka gati organizimin e rradhës ku do të mbahet në disko Reyna në Hanover me 16 nëntor e ku do të këndojnë artistët Meda, Bajram Gigolli dhe Astrit Mulaj./Maksim Gjokaj/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Track and Noizy "stir" public Diaspora

Of course that is where Meda and rapper Noizy, the public is endless, but when an organization has the signature of "IB Events". In last night just last month in Düsseldorf Neuss in Germany at the disco 'Golden Time' was held a super evening where artists Noizy Track and were extremely well received by big pupliku Albanians had filled this huge disco full of overflows.

Monday, 30 September 2013

IB Events me Meden dhe Noizyn starton ne Diaspore

Një nga kompanitë më prestigjioze të organizimeve në Diasporë “IB Events” sapo ka lansuar një poster ku tregon se do të ristartojë me koncertet gjigande në Diasporë.

Në foto duken dy artistët e njohur shqiptarë, më i mirë i muzikës popullore Meda, dhe më i miri i rrepit shqiptar Noizy, të cilët do të këndojnë më 31 tetor në diskon Golden Time Neuss në Dusserdorf, në Gjermani.

Ndërsa kjo kompani tashmë i ka nisur përgaditjet dhe ka shumë koncerte me emrat më të mirë të skenës shqiptare, ndërsa këngëtarin më të kërkuar shqiptar Meda, pronari i suksesshëm i kësaj kompanie Ilir Balija vazhdon ta menaxhojë ashtu sic duhet dhe ka nisur tashmë koncertet e para të sezonit me të./Maksim Gjokaj/

Burimi: http://www.teksteshqip.com/meda/lajme_5552.php
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Events IB NOIZY starts with Medea and the Diaspora

One of the most prestigious organizations in the Diaspora "IB Events" has just launched a poster shows will restart with huge concerts in the Diaspora. In the picture look familiar two Albanian artists, best popular music Track and best rap Noizy Albanian, who will sing on October 31 at the disco Dusserdorf Golden Time in Neuss, Germany.

Saturday, 24 August 2013

Revista PANORAMA PLUS - 24 Gusht 2013

Revista PANORAMA PLUS - 24 Gusht 2013
Revista PANORAMA PLUS, 24 Gusht 2013
 • Gaxha, ne Dhermi me nje bionde seksi: S'jam me me Luanen, jemi ndare perfundimisht!
 • Nora Istrefi, skena lesbike ne publik me nje vajze
 • Angela Martini shfaqet topless
 • Noizy: Si e perdori "Miss Durresi" lidhjen dhe emrin tim per perfitime
 • Ardit Gjebrea: Artiste te rinj me pretendime per "Kenga Magjike"
 • Tuna surprizon te dashurin gjate koncertit, torte ditelindjeje ne skene
 • Xhensila Myrtezaj: Ja pse u kendoj djemve genjeshtare
 • Rosela Gjylbegu, shijon pushimet ne Mal te Zi, shfaqet ne forme ne plazh
 • Samanta zhvishet ne Jug: E lumtur qe arrita linjat qe doja
 • Ermal Merdani, fotot e pushimeve me te dashuren e re
 • Argetimi nuk ka fund per Francesken e BB
 • Marina Vjollca shfaqet sensuale ne det pak dite para rikthimit ne TV

Saturday, 27 July 2013

Revista PANORAMA PLUS - 27 Korrik 2013

Revista PANORAMA PLUS - 27 Korrik 2013
Revista PANORAMA PLUS, 27 Korrik 2013
 • Elona e BB, ne dileme mes nje djali shqiptar dhe francez. "Partnerin e deshiroj artist. Ne shtator mund te jem ne televizion"
 • Luana, e dashuruar me menaxherin e nje qendre biznesi pas ndarjes nga Gaxha
 • Zajmina kapet mat me te dashurin ne plazhin e Himares
 • Xhensila dhe Besi, skena erotike gjate pushimeve
 • Eldora e BB6: Surpriza e Shpendit per 28-vjetor, lule te bardha dhe varese Swarovski. Fotot, dhuratat dhe detajet e festes me shume te ftuar
 • Maya: Me partnerin tim po mendojme per nje femije. Kam hequr dore nga cigarja per hir te dashurise
 • Martohen Atdheu i "Da Ligs" dhe Korabi i Xenit
 • Shkelqimi i "BB", pas ndarjes nga Alma, pushime te gezuara ne plazhet italiane
 • Soni me Aldon e "X Factor" ne Prishtine
 • Ermal Merdani, pas tre muajsh "single" del hapur me te dashuren e re

Saturday, 20 July 2013

Revista BLUETOOTH - 20 Korrik 2013

Revista BLUETOOTH - 20 Korrik 2013
Revista BLUETOOTH, 20 Korrik 2013
 • Ami dhe Ermali ne pritje te djalit: Pas lindjes, Ami ne "greve urie"; 
 • Miriam Cani: Se shpejti dasma, do jete private dhe e qete. Me mamane e Albanit jam shume e lidhur. E lumtur qe e kam pjese te familjes.
 • Noizy mund "Babastars"
 • Foto hot te VIP-ave ne plazh; 3 faqe speciale, 16 personazhe; Rovena Stefa ne Turqi; Afroviti Goge zgjedh jugun; Kleoniki do pishinat; Sabri Fejzullahu, pushime me gruan ne Qeparo; Rozana Radi, nje koktej nga Dhermiu; Vesa Luma, ne plazh e veshur; Franceska, provokuesja e kesaj vere; Pushimet familjare te "miss" Gentes; Ermela argetohet me shoqerine ne bregdetin e jugut; Dren Abazi, det edhe kenge; Angela Martini ne St.Tropez; Luana, rrofte "Summer Fest"-i; Nora Istrefi prek Dubain; Lorik Cana pushon me Moniken; Dafina Zeqiri shfrytezon koncertet; Albana Osmani, relaks me motren; 
 • Vigani feston ditelindjen, harbohen Big Brother-istat. Fotot, me Elenen "prane e prane" si dikur

Sunday, 30 June 2013

Revista BLUETOOTH - 29 Qershor 2013

Revista BLUETOOTH - 29 Qershor 2013
Revista BLUETOOTH, 29 Qershor 2013
 • Joana & Meti: Historia jone e bukur! Ish-banorja e "BB6": Eshte i dashur dhe romantik. Anaidin s'dua as ta pershendes. Se shpejti do jem pronare farmacie, parate m'i japin prinderit. Ish -banori i "BB5": Per puthjen tone pyesni Joanen. Me pelqen si vajze, kemi tipa te njejte. Anaidin nuk e njoh, nuk i kam ndjekur fare nga televizori.
 • Nora Istrefi: Puna po me le pa martuar! "Nuk e di se c'kane me mua. S'eshte e vertete qe kam vjedhur"
 • Pushimet e Ardit Gjebreas, Seldi Qalliut dhe Xhesika Berberit
 • Aferdita Dreshaj: Po me vjedhin identitetin! Te henen promovimi i klipit. Kam ftuar edhe Shpatin
 • Arlinda Dudajt i shpohet goma, djemte VIP futen ne pune
 • Aurela Hoxha, si gjithmone seksi!
 • Noizy fut ne kenge momente nga seksi me nje VIP
 • Ardian Bujupi: Nuk jam ne kerkim, po bej pushime
 • Tenisi, pasioni i fshehur i Albanes

Sunday, 23 June 2013

Tuna dhe Noizy, sharje ne Facebook...

Tuna i shan kenget, Noizy e quan kurve

Ka mjaftuar nje status i reperit me te perfolur te momentit, Noizy, per te ndezur luften mes tij dhe kengetares se suksesshme maqedonase, Tuna. “17 kenge singell per nje vit, plus 22 kenge albumi = 39. Me mire keshtu, apo nje kenge nje here ne shekull”, shkruante Noizy ne statusin e tij, qe mori si pergjigje nje postim te Tunes me kengen e fundit te reperit Unikkatil.

“Me mire nje kenge ne shekull megahit sesa 50 kenge ne vit dhe deshtim, pumplex”, shkroi shkupjania ne “Facebook”. Ka mjaftuar kaq qe Noizy te revoltohet dhe te postoje si pergjigje ne faqen e tij, nje foto nga “Twitter”-i i Tunes, me mbishkrimin: Pse me duket shume kurve kjo mua? Komentet qe kane pasuar kane qene te panumerta, por reperi e ka fshire foton brenda pak minutash. Tuna dhe Noizy, dikur bashkepunetore te ngushte ne “E Diell”, jane perfolur edhe per nje histori dashurie, te cilen vete reperi e ka pohuar per “Bluetooth”.

Revista PALOMA - 22 Qershor 2013

Revista PALOMA - 22 QERSHOR 2013
Revista PALOMA, 22 Qershor 2013
 • Aurela Hoxha: Atyre qe me kane inat u them "Paqe njerez!"
 • Ciljeta Xhilaga operon barkun dhe ekspozohet ne plazh
 • Elona Xara: Produksioni nuk me vleresoi, ua di per nder shqiptareve. Do martohem me te parin qe do prezantoj te babi...
 • Noizy: Tuna eshte kurve!; Tuna: Kam zogun me te mire!
 • Vedat Ademi: Dasma me Yllka Kuqin nuk eshte sic duket; Yllka Kuqi: Edhe 10 here te behesha nuse, njesoj do te nuseroja
 • Ilda Bejtulla, modelja qe garon per kuroren e miss-it: Femrat e bukura paragjykohen, per cdo rregull ka perjashtime
 • Varferia, Rita Ora flet per femijerine e veshtire
 • Roza Lati shpreh deshiren per ditelindje: Me ka marre malli te bie ne dashuri!
 • Zbulohet e dashura e re e Ermal Merdanit
 • Aktori komik Giovanni njeh Shqiperine permes ciklizmit
 • Arian Cani, nostalgji per Francen, zgjedh Parisin per pushime

Revista BLUETOOTH - 22 Qershor 2013

Revista BLUETOOTH - 22 Qershor 2013
Revista BLUETOOTH, 22 Qershor 2013
 • Dafina & Blunt, s'e fshehin me dashurine, sjellin bashkepunimin e pare
 • Tuna i shan kengent, Noizy e quan kurve. Si lindi lufta mes dy kengetareve, qe dikur ishin bashkepunetore te ngushte.
 • Foto skandal! Genta Ismajli nxjerr "zogun" ne shesh
 • Franceska: Do pozoj "topless" per nje kalendar italian. Anaidi nuk eshte tipi im, jam supersingell
 • Joana harron Anaidin, lidhet me Metin e "BB5". Zbulohet historia e dashurise me ish-banorin e BB. Shkesi eshte Klaudia
 • Rrefimi i kengetares seksi, Zanfina: Muzika shqiptare, nje xhungel. Getoarin s'e kam pasur kurre shok, ja pse zgjodha Noizy-n. Martesa kur te jete kismet.
 • Ami: Shtatzenia perjetim unik
 • Kirurgjia estetike per pjeset intime? E mundur dhe ne mode!
 • Ervin Gonxhi: Edhe artistet me klas vdesin per tallava. Celesi i vazhdimesise se bashkepunimit me Flori Mumajesin dhe projektet e reja
 • Petri Bozo: Pse vendosem te thyenim heshtjen elektorale

Wednesday, 19 June 2013

Noizy thote me Zanfinen “Po sikur?”

Ishte thënë se kënga në duet mes reperit Noizy dhe këngëtares seksi Zanfina Ismajli do të publikohej sot gjatë ditës së 19 qershorit, por kjo nuk ka ndodhur ende.

Ne nuk e dimë problemin, por dikush thotë se Noizy po e pret Tunën dhe Cozmanin që ta publikojnë në fillim. Gjithsesi fansat e reperit nga Durrësi janë në pritje, por edhe për të parë se si do të duket këngëtarja Zanfina dhe pse jo për të hyrë në garën e shumë dueteve që kanë pushtuar këtë sezon.

Nëse Noizyn jemi mësuar ta shohim në duete me femra të bukura, Zanfina nuk ka pasur më parë duete përvec se me motrën e saj Adelina Ismajlin./Maksim Gjokaj/


Burimi: http://teksteshqip.com/noizy/lajme_4961.php
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Noizy mean Zanfinen "What if?"

It was said that the song in duet with rapper and singer Noizy sex Zanfina will be published today Ismjali day of June 19, but it has not happened yet. We do not know the problem, but if someone says Noizy Cozmanin Tune and expects to publish in the beginning.

Sunday, 2 June 2013

Noizy nuk e fsheh me te dashuren...

Fotot e para te ciftit ne pishina, pas 1 viti lidhje.

E dashura e Noizit ben 18 vjec

Ka qene me i perfoluri ne lidhjet e tij me femrat, por se fundi me sa duket ka arritur te gjeje femren qe e ben te ndihet mire. Deri tani e ka mbajtur te fshehte lidhjen me “Miss Durresin” Daniela Pajaziti, por ka pritur diten qe ajo te beje 18 vjec, mosha e duhur per te dale hapur ne publik. Ata kane preferuar te festojne ne intimitet te plote ne pishina, ku kane realizuar dhe keto foto provokuese qe shihni. Fotot i ka hedhur ne profilin e saj ne facebook vetem per pak minuta, dhe me pas i ka hequr, pasi me sa duket, eshte penduar. Gjithsesi, e para qe foli per lidhjen e saj me Noizy-n ishte ajo qe pohoi se me te po jetonte nje lidhje pasiononte dhe se ai eshte shume i vecante. Nder te tjera, ajo prezantoi nje tjeter Noizy, si djale te embel dhe qe dinte te falte shume dashuri. Duket se te dy ata i kane pasion fotot, pasi dhe historia e tyre e dashurise lindi ndersa po realizonin disa foto artistike, dhe fotografi Armand Sallabanda kishte zgjedhur Danielen si modelen qe do te shoqeronte Noizy-n. Lidhja e tyre ka nisur para me shume se nje viti, dhe ata kane pohuar se: “Shume njerez shfaqen skeptike per vazhdimesine e kesaj lidhjeje, por ne ndihemi vertet shume mire”.

Saturday, 1 June 2013

Revista PANORAMA PLUS - 1 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS
Revista PANORAMA PLUS, 1 Qershor 2013
 • Noizy, e dashura ben 18 vjec. Fotot e para te ciftit ne pishina, pas 1 viti lidhje
 • Sondazhet dhe intervistat nxjerrin fitues Anaidin ose Elonen
 • Aferdita Dreshaj u premton turqve se do u sjelle Di Caprion
 • Mirjeta e BB4 flet pas ndarjes: Pse perfundoi martesa ime pas 9 muajsh 
 • Ish banoret e BB6 te gjithe tifo per Anaidin; Eldora Koci: Per mua duhet te fitoje Shpendi, por publiku vlereson tipat si Anaidi; Edber Laho: Anaidi i drejtperdrejte, duhet te fitoj; Altina Kusari: Nga te gjitha edicionet, Iliri ka qene me uniku; Elena Lika: Fiton Anaidi, ka intuite dhe karakter te forte; Vigan Shehu: Anaidi e meriton, i sfidoi te gjithe ne shtepi; Marselini: S'me intereson fituesi, Joana e Rike tifo per Anaidin dhe Elonen; 
 • Fituesit e edicioneve te kaluara: Kush e meriton fitoren! Arber Cepani "BB1": Anaidi ka luajtur fort, por Elona duhet te fitoj; Qetsori "BB2": Elona fituese, nese nuk penalizohet nga etiketimi "lesbike"; Ermela Mezuraj: Elona film pa ze, fitues vetem Anaidi.

Monday, 27 May 2013

Revista PALOMA - 25 Maj 2013

Revista PALOMA, 25 Maj 2013
 • Ronela Hajati: Te gjitha femrat sjellin ters!
 • Joana Gjuzi: Me Janin mbetem miq pas propozimit per martese. Elona eshte lesbike!
 • Vigani i BB: Nje vajze 9 vjec me propozoi per martese me unaze ne dore...
 • Genta e BB shfaqet ne publik duke u puthur me nje djale
 • Ermal Merdani: Dashurine e pare po e perjetoj tani!
 • Rezarta Skifteri, pritja e embel e femijes se dyte. Si ia bere surprize bashkeshortit lajmin e shtatzenise!
 • Kengetaret "lufte" ne prag te finales se "Videofestit". Zbulohen konkurrentet ne 16 kategorite.
 • Flori dhe Elvana, ne rivalitet per cmimin e pare
 • Diellza Kolgeci shfaqet gjysme nudo ne film
 • Eneda Tarifa sjell ne jete vajzen, Aria
 • C'duan Noizy dhe Ardian Bujupi ne mes te Berlinit?
 • Dafina, fejese me Dj Blunt?
 • Ledri Vula rikthehet si asistent regjisor

Sunday, 26 May 2013

Bjordi, regjisor i klipit te Noizy-t

Bjordi behet regjisor i Noizit dhe aktor te klipi i Alberie Hadergjonajt

Bjordi Mezini, djali simpatik qe u be i njohur te “Big Brother 2″, gjithnje ka shprehur deshiren e tij per t’iu perkushtuar botes se filmit dhe regjise. Me sa duket, tani ka ardhur momenti qe ai ta materializoje kete deshire. Pak dite me pare, ai ka qene i angazhuar ne nje projekt shume serioz, sic eshte regjistrimi i klipit te ri te kengetarin hip-hop, Noizy-t. Bjordi ka marre persiper te beje regjine e klipit, se bashku me mikun e tij, regjisorin e “Pop Channel”, Erion Bubullima. Kenga “No worries” pritet te jete suksesi i tij i radhes. Kesaj here ai vjen per dashamiresit e muzikes se tij me nje teme sociale. Ai shfaqet si djali i lagjes, i cili prek perdite hallet e fqinjeve te tij dhe i fton politikanet qe te vijne edhe ata ne lagjen e tij te shohin se c’ndodh.

Saturday, 25 May 2013

Revista PANORAMA PLUS - 25 Maj 2013

Revista PANORAMA PLUS, 25 Maj 2013
 • Laura Vorpsi, zbulohen fotot e reja. Ana tjeter e Laura Vorpsit, pelqen armet dhe mesazhet per seksin.
 • Toros i "BB4": Rike, nje vajze e komunitetit rom, ja cfare di per te. Mendoj se nese Elona do deklaronte hapur se eshte lesbike, do fitonte "Big Brother"
 • Mirjeta e Big Brother ndahet nga bashkeshorti pas 9 muajsh martese
 • Sinan Hoxha, nuk i shpeton tundimit, heq rrudhat me botoks
 • Ermal Mamaqi, batutat gjate fushates se PD-se per veten dhe VIP-at
 • Angela Martini zhvishet nudo per 27-vjetor, fotot
 • Vigani: Finalistet sipas meje, besoj se fitues do te jete Anaidi
 • Jonilda operon hunden dhe nxjerr ne shesh gjoksin e bere
 • Genta Gjalpi shfaqet me shenja dhune ne fytyre
 • Aferdita Dreshaj dhe Ilir Shaqiri frekuentohen edhe 1 vit pas "Dancing"
 • Blero nuk e mban fjalen, vazhdon te vjedhe muzike

Revista BLUETOOTH - 25 Maj 2013

Revista BLUETOOTH, 25 Maj 2013
 • "Malagata"; Ronela: Macja e zeze me ka ndjekur gjithe jeten. Ju rrefej amanetin e tim eti; Elgit Doda: Surprizat nuk kane te sosur, se shpejti me nje kenge solo
 • Joana e "BB6": Jani me kerkoi te ktheheshim bashke. Mendimi im per banoret. Anaidi mashkulli qe dua perkrah meje. 
 • Dafina Zeqiri: Kam 23 vjet pa folur me babin; E verteta e fejeses me Dj Blunt. "Videofestin" kete vit do ta ndjek nga New York-u.
 • Aurela Hoxha, josh me linjat
 • Albano Bogdo semure, mungon ne "2XL" prej tri javesh
 • Vigani: Anaidi fitues, Rikja dhe Iliri s'meritojne finale. Ne facebook 4000 kerkesa e 1000 mesazhe brenda ores. S'e kam takuar te dashurin e Elenes, nese do, eshte i mireseardhur.
 • Falemnderit Elhaida!
 • Noizy xhiron klip me Bjordin
 • Perballja e pare mes Rovena Stefes dhe gocave te "Thumb"
 • "Bota jone ti!" - koncepti krijues pas fushates se AMC

Wednesday, 22 May 2013

Noizy dhe Goldi gati “Ça i bonet vetes”

Janë bashkuar dy reperët e njohur shqiptarë për të sjellë një hit.

Noizy dhe ‘Gold Ag’ sapo kanë kënduar një këngë në duet me titull “Ça i bonet vetes’ dhe kënga në versionin audio  është e punuar nga një artist i huaj me emrin Kajmir, ndërsa një pjesë të tekstit e ka shkruar Goldi dhe pjesën tjetër Noizy.

Mësojmë se djemtë janë duke menduar që shumë shpejt këtë këngë ta sjellin edhe me video dhe mendohet se kënga është një diss kundër  labelit tjetër ‘Babastars’. M.GJ.

Burimi Kosova Sot
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Noizy and Goldi ready "Bonet himself ca"

Both benchmarks are united Albanian known for bringing a hit. Noizy and 'Gold Ag' have just sung a duet song titled "The Cha Bonet self 'and the song in the audio version is made by a foreign artist named Kajmir, while a part of the text was written and the rest Goldi Noizy.

Sunday, 12 May 2013

Noizy, lidhja pasionante me Miss Durresin...

Daniela Pajaziti & Noizy
photo: armand sallabanda
Miss Durresi: Ju tregoj lidhjen time me Noizy-n

Daniela Pajaziti, 17-vjecarja durrsake e shpallur “Miss Durresi”, ne harkun e nje viti ka pasur fatin te jete nje prej vajzave me te perfolura ne boten e miss-eve dhe showbiz-it shqiptar. E kemi pare si modele neper sfilata ne Shqiperi, Kosove, Fashion Week Milano ne dhjetor etj. Ndersa sot ajo eshte nje nga 20 pretendentet per kuroren e “Miss Albania 2013”, qe do mbahet se shpejti ne ‘Tv Klan’. Ne nje rrefim te sinqerte per “Bluetooth”, bukuroshja e Durresit, vjen per te shpjeguar ate cka thuhet per lidhjen e saj dhe te Noizy-t. Te pathenat dhe te vertetat e kesaj marredhenieje komplekse, por njekohesisht dhe te vecante.

Je perfolur shume per jeten private. Mendon se kjo e demton karrieren tende apo e favorizon?

S’me pelqen qe jeta ime private te jete e perfolur aq shume sa te me pengoje. Ne fillimet e mia eshte trilluar shume mbi mundesine e lidhjeve te mia, te cilat kane rezultuar te jene thashetheme te pakonfirmuara nga une. Une jam njeriu me i hapur, pranoj te komunikoj cdo gje me publikun tim, mbi cdo gje qe vlen per t’u treguar.

Saturday, 11 May 2013

Revista BLUETOOTH - 11 Maj 2013

Revista BLUETOOTH
Revista BLUETOOTH, 11 Maj 2013
 • Miss Durresi: Lidhja ime me Noizy-n! Takohemi ne fshehtesi. Shume njerez jane xheloze per marredhenien tone. Daniela Pajaziti rrefen marredhenien me reperin: Ai eshte shume i kujdesshem dhe i embel
 • Zbulohen fotot erotike te Adelina Tahirit
 • Ambasadori amerikan, fans i Aurela Gaces. Fotot e Aleksander Arvizu ne pub, duke shijuar muziken shqiptare.
 • Ola Bruko, brenda dhe jashte studios se lajmeve
 • Miss-i Arnida Capi, kandidate ne Tirane, pas Ngjeles
 • Algen Nikolla: Ju rrefej dasmen e Valeria Marinit. Si i lashe jashte Cinzia Leonen dhe Bobo Vierin
 • Elvana Gjata "djeg" Tiranen
 • "Eurosong", feste e madhe per Lulgjurajn dhe Sejkon
 • Valbona Mema dhe Shpat Kasapi, turne ne Australi
 • Te rejat e "BB6": Elona-Rikes: Ti ndjen per Ilirin; Anaidi-Joanes: S'kam hyre ne "BB" per te gjetur te dashur; Joana: Rikja eshte lesbike. Genjen, s'ka punuar per nje firme te njohur; Elona rrefen per vuajtjet e saj; Iliri i shpreh ndenjat Rikes: Nuk rri dot pa ta ndjere aromen; Shpendi: Joana eshte zero.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online