All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Patrik Nuo. Show all posts
Showing posts with label Patrik Nuo. Show all posts

Friday, 25 January 2013

Patrik Nuo shikonte filma pornografike

Djaloshi nga Gjakova, me origjinën e babait, u bë i famshëm në Zvicër, Gjermani dhe në Amerikë si këngëtar dhe DJ. Patrik Nuo tashmë po e sfidon vetën në “Vip Survivor” në Gjermani.

Patriku i ka shokuar të gjithë kur ka rrëfyer në këtë mbijetesë televizive adoleshencën e tij, ku mes tjerash ka thënë se ai e ka pasur ‘sëmundje’ që të shikonte shumë filma pornografikë.

Madje, shqiptari i famshëm ka thënë se këtë sëmundje është dashur ta heqë vetëm duke u këshilluar me psikologë të shumtë. Ndërsa, për këtë rrëfim të tij audienca e këtij realiti-shou ka bërë që ta votojnë më shumë Patrikun.
M. GJ.
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Patrick Nuo watching pornographic films

Boy Gjakova, the origin of the father, became famous in Switzerland, Germany and America as a singer and DJ. Patrick Nuo already to challenge themselves in "Vip Survivor" in Germany. Patriarch has shocked everyone when he confessed in his teens television survival, which among other things said that he had 'disease' to watch pornographic movies.

Monday, 21 January 2013

Revista PANORAMA PLUS - 19 Janar 2013

Revista PANORAMA PLUS, 19 Janar 2013
  • Zanfina: Fansi me probleme mendore e con ne burg, ja vendimi. Kengetares se njohur i shkon flet-arresti per armembajtje pa leje.
  • Soni Malaj: Ju rrefej per kontradiktat me Mirkon, ai kerkon te me kontrolloje. Soni: Dieta ime personale!
  • Zbulohet i fejuari i Laura Vorpsit prej 2 vitesh, ish-misteri Geri Shahu
  • Genta e BB5 ben gjoksin ne Selanik, dhurate nga i dashuri
  • Dafina Zeqiri: Prisni shperthimin tim ne 2013
  • Patrick Nuo, shqiptari i famshem behet pjese e "Survivor" te Gjermanise
  • Floriana Garo do prezantoje emisionin e ri "Jo vetem mode"
  • Albi Nako & Klaudia Pepa, dasma ne vere
  • Kenan Imirzaloglu (Ezel): Ka pasur periudha kur mendoja se Zoti me kishte harruar
  • Alma e BB4: Si ka ndryshuar jeta ime pas lindjes se vajzes

Wednesday, 11 July 2012

Patrik dhe Ludovik, shqiptaret e famshem bashke

Të dy janë të famshëm, njëri në muzikë dhe tjetri në kërcim, por kanë gjetur kohë që të kenë si kujtim edhe këtë foto së bashku.

E kemi fjalën për Patrik Nou dhe Ludovik Karrica, të cilët janë takuar në një mbrëmje në Zyrih, ku Patrik ka luajtur si D.J..

Patrik e ka origjinën nga Gjakova, ndërsa Ludovik nga Prizreni, por që rastësia ka bërë që artistët shqiptarë të takohen në të njëjtin vend, dhe kush e di mund të kenë ndonjë bashkëpunim së bashku si muzikant dhe kërcimtar./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Patrick and Ludovic, famous Albanians together

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online