All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Real1. Show all posts
Showing posts with label Real1. Show all posts

Wednesday, 27 June 2012

Real1, i cmendur pas seksit...


Real 1: “Seks, disa here ne dite”

Komentet me bombastike mbi jeten e tij seksuale i jep rep kengetari Real 1. Ai tregon se per te seksi eshte thuajse gjithcka. I cmendur pas seksit, ai pergjigjet hapur: “Jam fans i flakte i seksit dhe nuk mund te jetoj pa te. Po te mund te rrija duke bere vetem seks, atehere do te isha vertet i lumtur, seksi me ben te lumtur, me mbush”, thote ai. Duke qene fans i madh i kesaj pune, ai kryen shpesh marredhenie ndoshta edhe disa here ne dite. “Nuk mund te jap shifra se bej seks e aq here brenda jave, bej seks aq sa dua dhe sa kam kohe. Di vetem nje gje, kenaqem kur bej seks dhe per kete nuk di pse duhet te me vije turp te flas”,- shprehet ai. /mapo/

Tuesday, 19 June 2012

Stine dhe “Etnon”, zjarr me femra (Video)

Rikthehet me një hit të nxehtë në tregun shqiptar grupi “Etnon” dhe në bashkëpunim me këngëtarin Stine kanë sjellë një këngë dhe një video shumë “hot”, me titull “On fire”.

Shumë femra seksi që kërcejnë pa fund dhe që kur i shikon të bëjnë zjarr. Producenti është Genc Prelvukaj, ndërsa video është xhiruar nga ‘Ma Production’.

Nëse e shihni videon, vërtet do të thoni se një hit i verës 2012 sapo ka ardhur. Bashkë me Stinen dhe ‘Etnon’ është edhe D.J Blunt dhe Real One./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Stine and "ethno" female fire

Returns with a hot hit in the Albanian market group "Ethno" in collaboration with the singer Sting brought a song and a video too "hot", entitled "On Fire". Many female sex that jump without end and when do you see the fire.

Sunday, 5 February 2012

DJ Blunt dhe Real 1 vijne me “Hot Girls” (Video)

Dj Blunt dhe Real 1 kanë sjellur bashkëpunimin më të ri me videoklip, “Hot Girls”, në bashkëpunim me Napy Paco dhe Ergenin.

Videoklipi i paralajmëruar shumë kohë më parë nga reperët, ku merr pjesë edhe antari tjetër i NR, Ergeni.Ky klip i këngës që pritet të bëhet hit, është punuar nga EmfCreative./Telegrafi/

 - - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
DJ Blunt and Real one coming with "Hot Girls"

Dj Blunt and Real 1 have brought cooperation newest video, "Hot Girls", in collaboration with Paco and Ergenin Napy.

The video warned long ago by the benchmarks, where the member attends the next NR, Ergeni.This clip of the song that is expected to be hit, is worked out EmfCreative./Telegraph/

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online