All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Sidrit Bejleri. Show all posts
Showing posts with label Sidrit Bejleri. Show all posts

Monday, 4 March 2013

Sidrit Bejleri behet baba, vjen ne jete Emeli...

Sidrit Bejleri
Vjen ne jete Emeli, ‘shpresa’ e Sidrit Bejlerit

Kengetari Sidrit Bejleri eshte bere baba gjate dites se djeshme. Lajmin, tenori i njohur e ka publikuar vete ne “Facebook”, permes ketij statusi: “Sot deshti Zoti me Madheshtine e Tij, te na jape nje nga dhuratat e medha, qe vetem Ai mund te jape. Nje vajze, Emelin e vogel. Perqafime! Sid Bejleri”.

Pasi u vume ne dijeni te ketij lajmi, kontaktuam me Sidritin dhe ai na zbuloi se emri i vajzes, Emel, vjen nga turqishtja dhe do te thote ‘shprese’. “Bluetooth” i uron ciftit Bejleri, jete te gjate per vajzen Emel! Qofshi perjete te gezuar se bashku!

Saturday, 2 March 2013

Revista BLUETOOTH - 2 Mars 2013

Revista BLUETOOTH, 2 Mars 2013
  • "Big Brother"; Zbulohen sekretet per kater banoret. I dashuri: Televizioni genjeshter, Elena kishte mbathje; Bashkeshortja: Marselino zhigolo?! Ky eshte sekreti yne; Iliri deklaron: Seks me nje 61-vjecare
  • Djali i Jozefines, ne lidhje me nje modele. Zbulohet e dashura e Genar Topallit me Eva Muratin. Vajza prezantoi koncertin kunder dhunes, me 14 shkurt
  • Behen prinder: Valbona Coba, Sidrit Bejleri, Enxhi Nini
  • Kastro Zizo: Erleta e semure psikike, me gruan e pare i kam mire punet! "Me perzuri si nje qen rrugesh. Do martohem perseri!"
  • Arbana Osmani e mohon: Nuk jam shtatzene!
  • Vjen ne jete Ermeli, "shpresa" e Sidrit Bejlerit
  • Zbulohen sekretet e banoreve te Big Brother: Elona praktikon Taekwondo, Olta eshte vegjetariane, Elena vajza qe ka pire cigare 4 vjece, Altina e cmendur per Real Madridin

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online