All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Sokol Nano. Show all posts
Showing posts with label Sokol Nano. Show all posts

Sunday, 10 March 2013

Revista PANORAMA PLUS - 9 Mars 2013

Revista PANORAMA PLUS, 9 Mars 2013
  • Shpati: Aferditen e ndava une. Nuk ka shanse per ribashkim! Cifti ndahet pas 6 vitesh fejese. Dyshohet se shkaku i ndarjes u bene fotot e Aferdites me Leonardo Di Caprion, te publikuara pak jave me pare ne mediat boterore dhe shqiptare. Aferdita: Do te flas ne kohen e duhur per ndarjen!
  • Zbulohet lidhja e djalit te Fatos Nanos me 24 vjecaren, pas kerkeses per divorc
  • Big Brother; Flet Franko, vellai i Marselinos: Nuk eshte turp te punosh si zhigolo. Une di jo 1, por 11 sekrete te tij
  • Paparazzi; Kastro Zizo kapet mat ne pub duke u perkedhelur me nje brune
  • Flet motra: Asnje nga meshkujt ne shtepi nuk eshte ne shijet e Elenes
  • A mund te jete kjo gruaja e Xhimit?
  • Anaidi ka pasur tri lidhje serioze me vajza me pozite, me Joanen po ben loje. Flet miku i ngushte, Emiliano: Me nje vajze shkodrane prishi lidhjen, se ajo filloi te merret me politike

Zbulohet lidhja e djalit te Nanos me 24-vjecaren

Ananda mund te jete dhe arsyeja e divorcit

Zbulohet lidhja e djalit te Fatos Nanos me 24-vjecaren

Nje jave me pare, Sokol Nano se bashku me bashkeshorten, depozituan ne Gjykaten e Tiranes kerkesen per zgjidhje martese. Lajmi i ndarjes se djalit te vetem te ish-kryeministrit socialist, Fatos Nano, ngjalli shume kuriozitet, teksa u zbulua nga gazeta “Panorama” fundjaven e kaluar. Lexues te moshave me te rritura, (mbase shume syresh edhe me bindje te majta), nxituan te mesojne se c’ka ndodhur me jeten private te djalit te Fatos Nanos. E normalisht qe edhe te rinjte, lexues besnike te suplementit “Panorama plus”, u bene kurioze te mesojne mbi ngjarjen me te fundit te djalit qe menaxhon “Loli Pop”, njerin nga pubet me te mira te zones se ish-Bllokut, ku ata mund te jene kliente.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online