All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Stine. Show all posts
Showing posts with label Stine. Show all posts

Saturday, 21 September 2013

Zbulohet e dashura e re e Stines

Stine me te dashuren e re
Kantautori i njohur per here te pare del hapur me nje femer pas 4 vitesh.

Ishte viti 2009, kur kantautori Ernest Duka (Stine) u shfaq cift me kengetaren kosovare, Adelina Berisha, duke inauguruar lidhjen me nje kenge klip se bashku te titulluar “Dashuria fillon”. Por lidhja e tyre pati uljet e ngritjet e saj, derisa ata u ndane perfundimisht. Gjate gjithe kesaj periudhe, kantautori i njohur eshte perpjekur ta mbaje jeten private larg medies, duke u kujdesur te mos shfaqet ne publik me ndonje vajze, qe te mund ta prezantonte si te dashuren e tij. Dhe, pas kater vitesh qe Stine nuk eshte perfolur per ndonje lidhje stabel, tashme duket se po jeton nje lidhje te qendrueshme me vajzen qe shihni ne foto. Partnerja e tij e re nuk eshte aspak e njohur, por miq te afert thone se ai e merr me vete kudo qe shkon, ashtu sic ka ndodhur nje jave me pare ne ne ceremonine e dasmes se muzikantit Edlir Begolli, me te fejuaren e tij kengetare, Fatima Ymeri. Aty Stine eshte pare shume afer me vajzen brune, duke u prezantuar si nje cift i vertete. Stine, se fundi, pervec kengeve qe ka krijuar per disa emra te njohur, ka realizuar klipe ne bashkepunim me kengetare te tjere, si: “Pa ty s’ndihem mire” me Egland, apo “Habibi” me Emilianon e “Pa kufij”. Nuk dihet se kur ka nisur lidhja e tij e re, pasi gjate konkurrimit te tij vitin e kaluar ne festivalin “Kenga Magjike”, ai pohoi se me fjalet “Ti je engjell”, qe mbante dhe titullin kenga, i drejtohej te dashures se tij, te cilen e konsideronte dashuri te vertete. Ne shkurt, ai festoi 32-vjetorin, ne nje feste madheshtore me miqte artiste, te cilet i kishin bere mjaft dhurata.

Saturday, 2 February 2013

Revista PANORAMA PLUS - 2 Shkurt 2013

Revista PANORAMA PLUS, 2 Shkurt 2013
 • Ciljeta: Javen tjeter behem nene! Zgjedh lindjen me operacion
 • Big Brother; Genta dhe Enxhi perseri ne loje per te stimuluar intrigat, sekretet tronditese. 
 • Paparazzi; Fotot e para shtatzene te gruas se ministrit Bode, Ina Rama pa grim, kafe te lokali i Fidel Yllit
 • Personazh; Pas suksesit ne telenovelat turke, mediat atje zbulojne te dashuren e re te Nik Xhelilajt
 • Venera e "The Voice": Kjo ishte fitorja ime e trete, por mbetet me e bukura
 • Stine zhurme te madhe per 32-vjetorin, ne feste ne shoqerine e nje vajze
 • Graciano: Eksperienca ime me e re si moderator
 • Klodi e "BB4", 20-vjecarja vesh fustanin e bardhe ne Londer
 • Samanta Karavella: Tani synoj tregun e huaj
 • Eni Vasili pas 10 vitesh perseri me Mentanen
 • Fatmir Mediu, perqafuar me Klajdin e "Mamices"

Revista BLUETOOTH - 2 Shkurt 2013

Revista BLUETOOTH, 2 Shkurt 2013
 • Stine - Roneles: Nesti ty te do! Kantautori feston ditelindjen mes miqve. Ja detajet e festes
 • Big Basta: Flori Mumajesi i mire vetem ne muzike, djale i keq ne jeten reale!
 • Adi Krasta: Nuk vrapoj pas parave, paguhem me bordero. Shqiptaret grimohen keq. Bishti ne syte e femrave na le jashte Evropes.
 • Rozana Radi: Lamtumire muzike, shihemi ne teater
 • Ciftet e debores: Ami dhe Ermali ski ne Itali, Nora dhe Roberti ne Kosove
 • Rezear Xhaxhiu i rikthehet ekranit, ja suprizat e programit te ri ne "News 24"
 • Androniki Kolka: Ne "Nate me Xhaxhiun", per te mos pergjumur publikun
 • Edhe Marina zgjedh "te bardhen"
 • Debati ne rrjetin social "Facebook": Erjon Brace dhe Erion Zeqiraj, "sherr" per Fidel Yllin ne FB
 • "Let's Dance" me kryetaren Jozefina Topalli

Friday, 1 February 2013

Ronela, serish ne krahet e Stines


Dikur ajo qante kur rrefente per nje mik te vjeter qe e ka dashur dhe nuk tregonte se si quhej, gjate qendrimit te saj ne ‘Vip Shpia’. Ndersa, sot ajo serish eshte ne krahet e tij.

Sic jeni duke i pare, kengetarja Ronela Hajati ka qene me Stinen. Kengetari dite me pare e ka festuar ditelindjen e tij te 32-te, e ndoshta po ate nate jane takuar me vajzen qe dikur e donte dhe si duket e kane rigjetur serish dashurine me njeri-tjetrin.

E nese kjo eshte e vertete, Stine vazhdon te mbaje epitetin “thyesi i zemrave” te kengetareve.
M. GJ.

- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Ronel, back into the arms of the season

She wept when once confessed to an old friend who wanted and did not indicate that she was called, during her stay in the 'Vip'. While today she is in his arms again. As you are seeing, Ronel singer Hayati has been with the season.

Days ago singer has celebrated his 32nd birthday, maybe that night met with the girl who once loved and seems to have recaptured love with each other again. And if this is true, Stine continues to hold the title "Breaker of hearts" singing.
M. GJ.

Saturday, 3 November 2012

Revista BLUETOOTH - 3 Nentor 2012

Revista BLUETOOTH, 3 Nentor 2012
 • Jonida Vokshi: Refuzova "VIP Shpija", per shfaqjen e Inis Gjonit. Netet pa gjume me Elvana Gjaten.
 • Blerim Destani: Femra ime duhet te jete sa me origjinale. E verteta e flirtit me Angela Martinin
 • Emina Cunmulaj: Njohja me miliarderin qe me vodhi zemren. Lidhja e modeles shqiptare me Sam Nazarian. Miqesia e vecante me David Beckham.
 • Vajza misterioze ne krahet e Stines
 • Arta Dobroshi: S'ka asgje te keqe se me dolen te pasmet
 • Parada e VIP-ave ne Halloween
 • Bleona Qereti me "Gipsy Kings" ne Olympia Hall - Paris
 • Arta Bajrami: Po realizoj nje hit te rralle
 • Getoari, ne gjurmet e Ledrit
 • Vildane Zeneli, pas te pasmeve, do te publikoje klipin
 • Big Mama rinis dieten
 • Shkendija Mujaj: Jam me seksi se Kim Kardashian
 • Adrola Dushi, "Miss Universe Albania 2012"
 • "Kenga Magjike", ja emrat e gjysmefinalisteve

Wednesday, 31 October 2012

Ronela Hajati fliste per Stinen?

Si duket në mbrëmjen e dytë të spektaklit ‘Vip Shpija 3’, protagoniste kryesore ka qenë këngëtarja atraktive e cila është bërë pjesë e kësaj loje, Ronela Hajati.

Për arsye të historisë së saj që ka treguar për një lidhje dhe një dashuri të lënduar, megjithëse ajo nuk ka përmendur emër, disa gazëtarë kishin lakuar emrin e Flori Mumajesit.

Por duke ditur se vajza shpesh herë ka pasur edhe miqësi dhe bashkëpunim me këngëtarin tjetër Stine, flitet se ky i fundit është emri i personit që ajo nuk e lakon për “Dashurimë e lënduar”, ndërsa jeton në këtë shtëpi të famshme.M.GJ.
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Ronel Hayati spoke of Stine?

It seems that on the evening of the second spectacle 'Vip Shpija 3', the main protagonist has been attractive singer who has become a part of this game, Ronel Hayati. Because of its history has shown a connection and a love hurt, though it did not mention the name, some journalists had curved name gold Mumajesit.

Sunday, 21 October 2012

Revista PALOMA - 20 Tetor 2012

Revista PALOMA, 20 Tetor 2012
 • Valbona Selimllari: Kurora e vertete e bukurise time eshte personaliteti
 • Zanfina Ismajli: Nuk jam aq e guximshme sa te behem nuse! E adhuroj trupin tim, s'kam asnje defekt
 • Franceska e "Big Brother" e lidhur me Stinen?
 • Ertila Koka: Nuk jam tipi i flirteve
 • Dafina Zeqiri dhe Emina Cunmulaj puthje dhe perkedhelje lesbike
 • Revolta e Flori Mumajesit: Artistet po e perdhosin flamurin!
 • E rralle, dy binjake shqiptare fitojne "Miss Libanin"
 • Angela Martini, femra e muajit e revistes "GQ"
 • Adelina Tahiri, peson aksident, thyen krahun
 • Aurela Gace: Kam blere edhe une klikime
 • Tuna feston fitoren e rrethuar nga meshkuj
 • Djali i Ciljetes, demokrat pa lindur akoma
 • I dashuri ideal: Simone Pigliacelli

Monday, 1 October 2012

Revista PALOMA - 29 Shtator 2012

Revista PALOMA, 29 Shtator 2012
 • Genta e BB5: Kam menduar ti jap fund jetes sime ose te Rubensit. Eko-n ma nxori Rubensi dhe familja e tij
 • Paloma: Dua te krijoj familje por s'ka meshkuj ne qarkullim
 • Deshton koncerti i Bleona Qeretit ne Tirane. Kengetarja: Nuk ishte deshtim, kishte 5000 veta!
 • Kryepolici Krenar Ahmetaj, prezantuesi i "Miss Globe International"
 • Brunilda Lahe pas largimit nga emisioni "Dita Ime": Cfare nuk do t'i fale Vizion Plus-it
 • Princ Vali Korleone rrefehet per gazeten "Paloma": Me femrat e showbizit shqiptar bej vetem seks. Bleona me ka bere vete ftese!
 • Monika Stafa "ngre flamurin" ne 100-vjetorin e Pavaresise: Ja si do t'i kalojme te dielat se bashku
 • Tuna nuk i ndahet rrepisteve, nis nje histori me Cozman, anetar i Baba Stars
 • Futbollistet e famshem neper bote zbarkojne ne Tirane per "Tirana Art Days"

Friday, 28 September 2012

Duel i forte ndermjet Stines dhe Zajmines

“Sot dua të pi, të pi, më mungon tani ai...etj”, janë këto disa nga fjalët e këngës shumë ritmike, deri tani më e vlerësuara nga festivali i sapunisur, “Kënga Magjike 2012”.

Këngë kjo e kënduar nga bukuroshja Zajmina Vasjari, me titull “Do pi”. Ndërsa, nga ana tjetër, një kantautor është duke i konkurruar me pëlqime kokë më kokë, e ky është Stine, me këngën e tij, me titull “Ti je engjëll”, në bashkëpunim me GB MC dhe Rudi Cat.

Si duket, megjithëse është herët për të folur për edicionin e sivjetshëm të festivalit të Ardit Gjebresë, po shihet që Stine po e konkurron fort Zajminën.
M. GJ.
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Strong duel between season and Zajmines

Thursday, 20 September 2012

Stine ne “Kenga Magjike” me nje engjell qe e mbron

Vetëm pak ditë më parë në të dielën që kemi lënë pas ka startuar faza e parë e festivalit “Kënga Magjike 2012”.

Ndoshta sic e keni parë në programin e vetë producentit të këtij festivali, Ardit Gjebrea ka nisur me disa nga pjesëmarrësit ku mes tyre ka qenë edhe Xhesika Polo (X Factor) duet me Mateos Frroku(Ethet) me një këngë me titulll “Shumë të dua”.

Ndërsa mësuam se këtë javë kantautori Stine do të prezantohet me këngën me titull “Engjëll që më mbron”, si dhe dëgjuam se edhe këngëtarja nga Prishtina Adelina Emini do të prezantohet me një baladë të bukur këtë ditë.

Ashtu sic ishte thënë këtë herë producenti i ri Elgit Doda do të kryesojë me prodhimet e tij në këtë festival të muzikës moderne shqiptare./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:

Stine in "Song Magic" with an angel that protects

Just a few days earlier on Sunday that we left behind has launched the first phase of the festival "Magic Song 2012". Perhaps as you have seen in the program of the festival producer itself, Ardit Gjebrea started with some of the participants amongst whom was the Jessica Polo (X Factor) duet with Matthew Frroku (fever) with a song with titulll "Lots of love ".

While we learned that this week kantautori Stine will be presented with the title song "Angel protects me" and heard from Pristina singer Adelina Emini will be presented with a beautiful ballad that day. As was said, this time new producer Elgin Doda will head its products in the Albanian modern music festival. / Maxim Gjokaj / Kosova Sot /

Saturday, 1 September 2012

Stine i lidhur me Francesken e BB5?

Sipas një fansi të madh të këngëtarit Stine, thuhet se artisti është fotografuar me Franceskën e “Big Brother 5” dhe si duket vajza simpatike ka futur pas Ermalit në grancën e saj kantautorin e njohur sentimental.

Megjithatë këtë lajm nuk dihet se si do ta presë tashmë Ermali, i dashuri apo ishi i Franceskës, por ne urojmë që ajo të ketë takuar Stinën për ti hyrë botës së muzikës, megjithëse edhe tek ky i fundit nuk kemi shumë besim, sepse thuhet se femrat që hyjnë në studion e tij, si me magji dashurohen pas tij.M.GJ./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Stine related Franceskën BB5?

According a great fansi singer Stine, said that the artist is photographed Franceskën "Big Brother 5" and it seems pretty girl introduced after its ErMaLi grancën kantautorin sentimental known.

Tuesday, 19 June 2012

Stine dhe “Etnon”, zjarr me femra (Video)

Rikthehet me një hit të nxehtë në tregun shqiptar grupi “Etnon” dhe në bashkëpunim me këngëtarin Stine kanë sjellë një këngë dhe një video shumë “hot”, me titull “On fire”.

Shumë femra seksi që kërcejnë pa fund dhe që kur i shikon të bëjnë zjarr. Producenti është Genc Prelvukaj, ndërsa video është xhiruar nga ‘Ma Production’.

Nëse e shihni videon, vërtet do të thoni se një hit i verës 2012 sapo ka ardhur. Bashkë me Stinen dhe ‘Etnon’ është edhe D.J Blunt dhe Real One./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Stine and "ethno" female fire

Returns with a hot hit in the Albanian market group "Ethno" in collaboration with the singer Sting brought a song and a video too "hot", entitled "On Fire". Many female sex that jump without end and when do you see the fire.

Tuesday, 12 June 2012

Stine i pakenaqur, sulmon "Top Fest"...

Stine sulmon ‘Top Fest’

Jane te shumte kengetaret te cilet pas pjesemarrjes ne edicionin e sivjetshem te Top Fest jane shprehur te zhgenjyer nga menyra e organizimit dhe ndarjes se cmimeve. Disa e kane shprehur pakenaqesine me ze te larte e disa e kane komentuar mes miqve, por si kurre me pare, kengetaret e pakenaqur nuk kane pasur frike te deklarojne me ze te larte mbi menyren e padrejte te eliminimit te disa kengeve. Pas Ronela Hajatit, Stine behet i dyti kengetar qe deklaron hapur kete pakenaqesi. Ne faqen e tij ne ‘facebook’ ai shkruan “Me kete kenge pershendesim Top Lekun qe nuk pranoi Stinen ne finale”. Ne fakt kenga e Stines ka qene nje prej me te klikuarave ne ‘youtube’ duke arritur nje shifer rekord prej 500 mije klikimesh. “Megjithate bordi i Top Fest vendosi qe kjo kenge te mos jete ne finale”-thote Stine, duke lene te nenkuptohet qe cmimet kane qene te shitura. /bluetooth/

Sunday, 3 June 2012

Stine: Jashte finales se Top Fest, edhe pse i pari ne Youtube...

Stine: Jashte finales, edhe pse kenga ime u rendit e para ne youtube me 500 mije klikime [VIDEO]

Nuk ka preferuar te jape nje koment me shume, sesa ai qe vendosur edhe si status ne profilin e tij ne facebook. Ernest Duka (Stine) nuk u klasifikua me kengen “S’di te falesh”, ne finalen e “Top Fest 9”, qe organizohet neser. Ai ka dhene nje shpjegim, ku shpreh qendrimin e tij ndersa pohon: “Miqte e mi te dashur, duhet t’ju lajmeroj se bordi i ‘Top Fest 9’ ka vendosur qe une te mos jem ne finale, gjithsesi une nuk harroj t’ju falenderoj te gjitheve qe me keni mbeshtetur ne cdo moment, pasi per mua kjo ka rendesi, pikerisht suporti juaj, ndersa per te tjerat gjykojeni vete”. Ai ka pohuar se kenga e tij eshte renditur e para ne baze te klikimeve ne youtube, duke regjistruar mbi 500 mije klikime, nderkohe qe nuk eshte klasifikuar ne finale.

Wednesday, 16 May 2012

Stine nuk heq dore nga dashuria per Rozen

Stine nuk heq dore nga dashuria per Rozen

Ka qene nje histori trevjecare, dhe po tri vite kane kaluar qekur kjo histori dashurie kishte marre fund, per t’iu rikthyer serish. Fjala eshte per kantautorin Nesti Duka (Stine) dhe Roza Lati, vajza e vetme e aktores Rita Lati, te cilet pas fjaleve qe nisen te qarkullonin se ishin rilidhur bashke pas nje periudhe ndarjeje prej tri vitesh, tashme jane fotografuar bashke duke u argetuar te dy. Duket se per te dy keto jane momente te mira edhe ne jeten e tyre artistike, pasi Stine ka nxjerre ne treg shume kenge te reja, ndersa Roza drejton nje program muzikor te sajin ne UTV. Kantautori 23-vjecar nuk pranoi kurre te fliste per arsyet e ndarjes nga Roza, nderkohe qe dha vetem nje deklarate ne ate kohe per gazeten “Panorama”, ndersa pohoi se me Rozen nuk do te kishte kurre me kthim mbrapa”.

Saturday, 12 May 2012

Revista PANORAMA PLUS - 12 Maj 2012

Revista PANORAMA PLUS, 12 Maj 2012
 • Shperthen Franceska: Do bej seks sa here te dua me Ermalin! Banoret e "Big Brother" shprehin bezdi nga intimiteti i ciftit
 • Pirro Cako merre Sisin me vete ne koncerte, paguhet 1 mije euro nata.
 • Bertina pas 5 muajsh ndarje, deshiron t'i kthehet lidhjes me Erionin
 • Arjan Konomi: Nuk eshte detyre e shtypit te ruaj imazhin e Sonit, ne vetem ia renditem te fejuarit. Na kerkoi para me shume se c'merr ne koncertet me "shukariet" dhe ne menyre ilegale, pa fature tatimore. 
 • Soni Malaj: Hapa gjyq, sepse ne shkrim perdhosej jeta ime dhe e Mirkos
 • Ceshtja Genta, dy te dashurit ne perballje. Melson Kurti, i dashuri tjeter i Gentes: Nuk i trembem Rubensit, do i kerkoj fejese Gentes sapo te dale
 • Liami fle me Gerten, vellai: Ja si e ka pritur Evelin!Arieli: Mendoj se Liami do te jete shok me Ermalin kur te mbaroje lojen

Saturday, 28 April 2012

Motrat Vali dhe Alida, mbajne baraspeshen ne lidhjet e Stines...

Motrat e Stines mbajne baraspeshen ne lidhjet e tij

Akoma eshte mister se me cilen nga vajzat e njohura te ekranit Stine ka nje lidhje dashurie. Dikush thekson me bindje se ai eshte ne lidhje me Rozen, vajzen e aktores Rita Lati, ndersa te tjere thone se ai vazhdon lidhjen me kengetaren nga Kosova, Adelina Berisha. Kjo e fundit shpesh qendron ne Tirane, ku merr pjese neper organizimet private te familjareve te Stines. Kete pasqyre me sakte e tregojne keto foto. Baraspeshen ne lidhjet e dyfishta te Stines sic duket e mbajne motrat e tij, Vali dhe Alida. Gjate ditelindjes se tij, Vali, motra me e madhe eshte pare duke e shoqeruar gjate gjithe kohes Adelina Berishen, ndersa gjate ditelindjes se Alides, kjo e fundit ka qene gjithmone ne shoqeri te Rozes! Miq te kengetares Adelina Berisha theksojne se ajo eshte pare duke hyre e dale se fundi nga shtepia e tij ne Tirane, por akoma nuk dihet se me ke po rri aktualisht Stine. /mapo/

Wednesday, 18 April 2012

Stine i do femrat, por me shume Adelinen

Stine eshte nder kengetaret te cilet gjithnje jane perfolur ne media dhe vazhdon te perflitet per lidhjet e tij me femrat. Edhe pse se fundi flitet se ai eshte rikthyer me ish te dashuren, ne rrethin e miqve te tij te ngushte ai e ka mohuar dicka te tille.

Flitet gjithashtu se per ish te dashuren rozen ai eshte kthyer ne nje fiksim ndaj dhe ajo po tenton te lidhet me Stinen aq me teper tani qe po kerkon te arrije fame edhe ajo. Por Stind tashme ka nje lidhje te gjate edhe me bukuroshen adelina berisha lidhje kjo e cila daton qe prej vitit 2009 dhe mesa duket vazhdon ende.

Adelina, ashtu dhe sic e kemi permendur, ishte vetem para pak ditesh ne Tirane per te festuar ditelindjen e Alides (motres se Stines) dhe me kete rast ka kaluar dhe pak kohe prane dashurise se saj./Gazeta Metropol/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Stine loves women, but more Adelina

VIP Ballina: Revista PALOMA - 14 Prill 2012

Revista PALOMA, 14 Prill 2012
 • Ylli me i ri i skenes boterore, shqiptarja Rita Ora. Me Rihanen dhe Jay-Z jemi nje familje!
 • Linda Halimi: Dua 200 euro per interviste!
 • Ronela Hajati poshte shtepise se "Big Brother", mbeshtet Gracianon
 • Femrat vdesin per Sinan Hoxhen
 • Simone i Dancing With The Stars: Me pelqen Adelina Tahiri!
 • Tuna dhe Big Mama preferojne meshkujt e huaj
 • Stine kthehet me ish te dashuren Roza Latin
 • Adela dhe Bjordi pergenjeshtrojne ndarjen: "Jemi bashke!"
 • Cfare e lidhe Gerten me Dritanin?
 • Rozana Radi humb macen e saj
 • Moralin nuk mund ta bejne te pamoralshmit! Ne vend te Gentes mund te ishit ju!
 • Babai i Franceskes: "Ermali po e perdor Francesken per loje, lidhja nuk do te zgjase"

Thursday, 29 March 2012

Rikthehet Stine ne “Top Fest” pas 4 vitesh (Video)

“S’di të falësh”, kështu mban titullin kënga më e re e këngëtarit Stine. Kjo këngë e ka rikthyer këngëtarin Stine thuajse pas katër vitesh në festivalin më modern shqiptar “Top Fest 9”.

Nuk e dimë se kujt i thotë kështu këngëtari i shumë hiteve, por dimë se kënga është krijuar nga vetë ai dhe që natyrisht ndonjë vajzë do t’i jetë dedikuar. Edhe nga publiku në sallë kënga është pëlqyer, ndërsa në youtybe për pak orë ka marrë qindra shikime dhe dhjetra komente pozitive./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Stine returns to the "Top Fest" after 4 years

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online