All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Stresi. Show all posts
Showing posts with label Stresi. Show all posts

Monday, 11 November 2013

Stresi dhe Fjolla Morina, do e bejne "tym"...

Fjolla Morina & Stresi
Stresi: Kete here do e djeg me Fjolla Morinen, ja pse ajo me zgjodhi mua

Pas dy sukseseve te tyre me klipet e studios “Threedots”, “Love Story” dhe “Fucking bitch”, Arkimed Lushaj (Stresi) dhe Fjolla Morina do te bashkohen ne nje kenge te re te titulluar “Tym, Tym”. Dy kengetaret ndodhen ne Kosove per perfundimet e xhirimeve te klipit, qe pritet te publikohet se shpejti. ”Fjolla me zgjodhi mua dhe une e pranova. Jemi miq te mire”, tha Stresi. “Klipi do te jete perfekt ne cdo detaj, dhe une se pari si personazh do bej tym me kete kenge, pasi do u tregoj te gjitheve qe shfaqem dhe me muzike ‘house’, pra jam nje Stres ndryshe. Me pelqen ky projekt me Fjollen, pasi kam rastin te deshmoj qe kendoj si te doni, pervec tallavase”. Vargjet e kesaj kenge do te jene ironike ndaj kujdo qe do i djege dhe jane shkruar nga “Threedots”, pohon Stresi. Le te shohim se sa zhurme do te shkaktoje ky bashkepunim i Fjolles dhe Stresit ne publik, ashtu si “Fucking Bitch”, nje kenge qe zgjoi debat te ashper per shkak te tekstit, fabules dhe versionit te videos. Nderkaq, miqesia e saj me Stresin eshte bere publike qe vitin e kaluar, kur ata u fotografuan tek benin jete nate ne “Magic 4” ne Tirane.

Sunday, 30 June 2013

Alessio dhe Stresi, kur dy tropojan behen bashke...

Afrim Alia jete nate pa femra, preferon kusheririn, Stresin

Afrim Alia, modeli nga Tropoja qe jeton ne Australine e larget, sa here qe vjen ne Tirane e kemi pare ne shoqerine e femrave te bukura. Por keto dite paparaci e ka fotografuar tek argetohet ne shoqerine e kusheririt te tij, Stresit. Shume pak e dine qe modeli i njohur dhe reperi Arkimed Lushaj jane kusherinj, dhe qe se fundi dalin bashke edhe si shoke. Afrimi, i njohur me emrin Alessio ne fushen e modes, vjen pas nje viti ne Tirane. Ai udheton cdo vere ne Shqiperi ku shijon dhe pushimet, nderkohe qe ne Australi momentalisht eshte dimer. Ai vjen gjithmone me nje projekt artistik, dhe ndaj le te shohim se ku do te shfaqet kete here. Vitin e kaluar, ai udhetoi per xhirimet e klipit te pare te motres se Aurela Gaces, ku ishte protagonist.

Monday, 24 June 2013

Artistet votojne Liderin e tyre...

Artistet shqiptare votojne Liderin e tyre: Kushdo qofte fituesi, le te beje me te miren per popullin shqiptar

"Le t'i tregojme botes se jemi nje popull qe dime te respektojme te drejten e votes"

Dita e djeshme ka qene nje dite mjaft e ngjeshur me ngjarje politike, deklarata te nxehta politikanesh dhe ankth pritjeje per te gjithe shqiptaret lidhur me rezultatet e zgjedhjeve ne vend. Edhe artistet, sikurse pjesa me e madhe e qytetareve te thjeshte te Shqiperise, qe ne oret e para te mengjesit jane drejtuar per ne Qendrat e tyre te Votimeve per te shprehur vullnetin e lire nepermjet votes. Kengetare te njohur, aktore, regjisore, sportiste, etj., te shoqeruar, ose jo nga familjaret e tyre kane permbushur misionin, qe cdo qytetar shqiptar duhet ta ndjeje si detyre morale karshi vendit te tij. "Vota eshte e rendesishme, vota eshte respekt ndaj vetes, vota eshte e shenjte dhe ne nuk duhet te tregohemi neglizhente ne kete proces delikat, qe ka te beje me fatin tone", keshtu shprehen disa prej artisteve me te njohur per "Koha Jone" mbi rendesine e votes se cdo individi, ndikimit qe mund te kete nje e vetme ne rezultat, si dhe ne forme apeli per pjesemarrje e ruajtje te qetesise. Sipas tyre, kushdo qe t'i fitoje zgjedhjet, PD, PS, LSI... duhet te beje me shume per Shqiperine, te permbushe kerkesat e popullit dhe t'i tregoje Europes se jemi nje vend qe e respektojme njeri-tjetrin. Pavaresisht bindjeve...

Sunday, 23 June 2013

Revista PANORAMA PLUS - 22 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS - 22 Qershor 2013
Revista PANORAMA PLUS, 22 Qershor 2013
 • Ciljeta, linja seksi ne plazh edhe pas lindjes se djalit
 • Sheila zhvishet per here te pare
 • Anaidi: Gati per te filluar pune ne Bashkine e Tiranes. Me femren e duhur afeksionohem qe ne momentin qe fillon te flase
 • Anaidi dhe Elona priten nga shume fansa ne Prishtine
 • Franceska e "BB5", e dashuruar me djalin e nje politikani biznesmen
 • Rike e "BB6" pas aventurave ne Tirane, rikthehet ne krahet e Lukes
 • Shpendi, pushime ne mal dhe pishina, pa Eldoren
 • Netet e cmendura te Bjordit dhe Joanes
 • Tirana i sjell fat, Olta Leka e BB6 ze te dashur nje djal simpatik
 • Iliri dhe Anisa ndajne me fansat edhe dhomen e gjumit
 • Blero e quan veten edhe yll futbolli
 • Adelina Tahiri transformohet ne nje Kim Kardashian
 • Ertemiona Mejdani, konkurron serish per miss
 • Zajmina Vasjari, fishekzjarre dhe brohoritje ne rruge per 26-vjetor

Saturday, 1 June 2013

Revista PANORAMA PLUS - 1 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS
Revista PANORAMA PLUS, 1 Qershor 2013
 • Noizy, e dashura ben 18 vjec. Fotot e para te ciftit ne pishina, pas 1 viti lidhje
 • Sondazhet dhe intervistat nxjerrin fitues Anaidin ose Elonen
 • Aferdita Dreshaj u premton turqve se do u sjelle Di Caprion
 • Mirjeta e BB4 flet pas ndarjes: Pse perfundoi martesa ime pas 9 muajsh 
 • Ish banoret e BB6 te gjithe tifo per Anaidin; Eldora Koci: Per mua duhet te fitoje Shpendi, por publiku vlereson tipat si Anaidi; Edber Laho: Anaidi i drejtperdrejte, duhet te fitoj; Altina Kusari: Nga te gjitha edicionet, Iliri ka qene me uniku; Elena Lika: Fiton Anaidi, ka intuite dhe karakter te forte; Vigan Shehu: Anaidi e meriton, i sfidoi te gjithe ne shtepi; Marselini: S'me intereson fituesi, Joana e Rike tifo per Anaidin dhe Elonen; 
 • Fituesit e edicioneve te kaluara: Kush e meriton fitoren! Arber Cepani "BB1": Anaidi ka luajtur fort, por Elona duhet te fitoj; Qetsori "BB2": Elona fituese, nese nuk penalizohet nga etiketimi "lesbike"; Ermela Mezuraj: Elona film pa ze, fitues vetem Anaidi.

Monday, 18 March 2013

Stresi: Fansat me duan artist, por edhe "djale i keq"...

Arkimed Lushaj: Me duan artist, por edhe “Bad boy”

Arkimed Lushaj, i njohur nga te gjithe si Stresi, eshte nje nga kengetaret me te perfolur te momentit, jo vetem per muziken qe ben. Ne nje interviste te dhene per “Koha Tjeter”, Stresi rrefen te perditshmen e tij, duke theksuar edhe faktin se megjithese eshte lakuar si “Bad Boy” (djale i keq), fansat e tij e kerkojne pikerisht keshtu, artist dhe “djale te keq”, megjithese sic shprehet gjate intervistes, ai eshte nje djale shembull.

E pranon se mban arme me vete, por thekson faktin se ligji e di kush e mban per vetembrojtje dhe kush e mban per te bere krime. Por a i pelqejne vajzat shqiptare keta lloj djemsh? Keto do ta lexoni ne intervisten e meposhtme.

Sunday, 24 February 2013

Stresi: Kur je i madh, rrezikon te biesh...

Stresi
Zbardhet vendimi perfundimtar per kengetarin e repit. Armembajtja pa leje parashikon deri ne 7 vite burg, ai denohet vetem me 400 mije leke gjobe

Stresi: Armen e mbaja ne brez per t’u dukur, jam penduar

Ne vendimin tashme te zbardhur te Gjykates se Tiranes, thuhet se : “Ne daten 01.11.2012, rreth ores 02:30, ne rrugen ‘Abdi Toptani’ nga ana e punonjesve te Policise se Shtetit eshte kapur ne flagrance i pandehuri Arkimed Lushaj, te cilit gjate kontrollit i eshte gjetur e sekuestruar nje arme tip pistolete se bashku me dhjete fisheke luftarake ne karikator te cilet i mbante pa leje te organeve kompetente. Nga akti i ekspertimit teknik te pistoletes, ka rezultuar se: “Arma eshte e rregullt teknikisht dhe realizon qitje normalisht”. Ne keto rrethana eshte bere arrestimi ne flagrance i te pandehurit Arkimed Lushaj.


Saturday, 23 February 2013

Revista PANORAMA PLUS - 23 Shkurt 2013

Revista PANORAMA PLUS, 23 Shkurt 2013
 • Big Brother; Sekrete e mistere per audiencen, por edhe per familjaret. Autori Rezart Aga rrefen surprizat e show-t qe nis sonte
 • Ciljeta: Partneri im eshte i lumtur qe bebja i ngjan atij
 • Paparazzi; Tuna kapet mat me te dashurin e ri, reperin kosovar Cozman
 • Personazh; Bleona blen 500 mije "fansa" egjiptiane ne facebook. Nga 60 mije, brenda nje dite behen 500 mije.
 • Franceska i thote Ermalit: Tani puthjet i kam me euro!
 • Sezoni i ri i "Portokalli", nje parodi politike ne prag te fushates. Regjisori Altin Basha rrefen risite, Eneda edhe pse shtatzene vijon prezantimin
 • Dudushi i ben "surprize" Alfred Pezes, i nxjerr kroniken ku shan Edi Ramen
 • Flet producenti Turjan Hyskaj, pas largimit te Mamaqit nga "Ap.2XL": Ermali nuk mund te prodhoje dot humor kur eshte i lodhur!
 • Transformimi befasues i Edit Harxhit

Monday, 18 February 2013

Stresi gjobitet 40 mije leke per armembajtje pa leje

Arrestimi me pistolete, Gjykata: 40 mije leke gjobe Stresit

Arkimed Lushaj, reperi i njohur me emrin “Stresi”, duhet te paguaje 400 mije leke gjobe per pistoleten pa leje qe mbante me vete mbremjen e “Hallouinit” ne tetor te vitit te kaluar. Eshte ky denimi i dhene nga Gjykata e Tiranes per Stresin, pasi e ka shpallur ate te fajshem per akuzen e “mbajtjes pa leje te armeve dhe municionit luftarak”. Vendimi i fajesise ndaj Lushajt, i cili u gjykua ne gjendje te lire, eshte shpallur me 14 shkurt nga gjyqtari Ibrahim Hoxha. Fillimisht Gjykata vendosi denim me 600 mije leke per Stresin, por ai perfitoi ulje per shkak te gjykimit te shkurtuar. “Ne aplikim te nenit 406 te Kodit te Procedures Penale, uljen e 1/3 se ketij denimi dhe denimin perfundimisht te te pandehurit Arkimed Lusha me 400 mije leke gjobe”, thuhej ne diapozitivin e vendimit. Ne vendim, Gjykata i jepte nje vit kohe “Stresit” per ta paguar kete gjobe. Sipas Gjykates, ky afat fillon pasi vendimi te marre forme te prere. Gjykimi i Stresit ne Gjykaten e kryeqytetit zgjati vetem dy seanca gjyqesore. Ne konkluzionet perfundimtare, Prokuroria i kerkoi Gjykates denimin e te pandehurit me 2 vjet burg, te cilave duhet t’u ulej nje e treta, per shkak te gjykimit te shkurtuar.


Sunday, 6 January 2013

Rozi i hakmerret Noizy-t, del ne foto me Stresin

Jane te njohur si rivale te perbetuar te skenes muzikore shqiptare, Rozana & Rezarta dhe Noizy & Stresi. Rivaliteti nuk ka te bej aq shume me muziken qe bejne, sa me jeten e tyre private.

Ne tetor te vitit te kaluar, Noizy beri nje hapje solemne te pasticerise se tij me emrin "Rigelsi" ku ftoi dhe shume VIP-a te estrades, ne mesin e te cileve edhe kengetaren Rezarta Shkurta. Jo se vetem ishte e pranishme, por Noizy dhe doli ne foto me kengetaren ku shiheshin se bashku te afert me njeri tjetrin. Ate kohe, Noizy u quajt tradhtar i Rozanes, me gjestin qe beri.

Por, ja qe erdhi dhe koha per Rozanen te hakmerret. Gjate festave te fundvitit, duket se ajo ka qene afer rivalit te Noizy-t, Stresit, me te cilin ajo ka shkrepur disa foto, poashtu ku shihen shume afer njeri tjetrit. Kete radhe fansat e quajten Rozin, tradhtare, por ajo nuk i mori akuzat shtruar dhe reagoi ne rrjetin e saj social, duke i dhene pergjigje njerit nga akuzuesit:

"Une i kam kolege te dy. Preferencat muzikore pastaj jane dicka tjeter. Si mendon ti? Une bej muzike dhe miq. Nuk kam armiq. Te pershendes", eshte sqaruar Rozi, per "tradhtine" e perfolur te saj, kundrejt Noizy-t. /Albavipnews/

Wednesday, 12 December 2012

Stresi me i forte se Corleone per seks!

Rreperi tropojan, Arkimed Lushaj, i njohur me mire me emrin artistik te tij Stresi, sic eshte bere e ditur, para pak kohesh eshte liruar nga burgu per mbajtje te armes. Eshte nje djal qe nuk mund te rri dot i mbyllur, por ne kete rast i eshte dashur t'i adaptohet ambientit te burgut. Eshte krenar per veten dhe familjen, dhe mban arme pasi nuk ka qejf te poshterohet nga askush.

Jo se vetem u lirua na burgu, por Stresi momentalisht eshte edhe nje person i lire si zogu, sa i perket dashurise. Eshte perfolur shume per historine e tij me Enxhi Kamenicen, por tani thote nuk eshte i lidhur me askend. Mirepo kjo nuk do te thote qe eshte edhe pa seks:

"Per momentin nuk po perjetoj ndonje lidhje dhe ndihem shume mire ne kete situate. Por kam rreth gjashte personazhe publike vetem per 'one night stand'", ka shpjeguar Stresi per gazeten "Paloma", statusin e tij te tashem prej nje "Casanove" shqiptare.

Dhe, na u kujtua "Casanova" tjeter, Vali Corleone, i cili deklaroi se ben seks me gjithe VIP-at e estrades, por si duket tash duhet te jete me i kujdesshem se ka dhe nje rival, i cili "rrotullon" VIP-at per nje nate, dhe qe per cdo rast mban edhe nje arme me vete. /Albavipnews/

Sunday, 9 December 2012

Revista PALOMA - 8 Dhjetor 2012

Revista PALOMA, 8 Dhjetor 2012
 • Gjyste Vulaj zgjedh Ameriken per lindjen e djalit. "Ju rrefej per shtatzenine time te veshtire... Kam stilin alla Gjyste!"
 • Xheni Hallulli: Shpirti im binjak gjendet ne trupen e "Portokalli"-se
 • Luana dhe Adriani, me te dashuruar se kurre
 • Seldi behet producent, hapen studion e tij
 • Rob Kardashian: Nuk e quajtur Rita Oren kurve! Kam respekt per te!
 • Dy fytyrat e Stresit. Arkimedi eshte nje filozof i zgjuar. Stresi, nje djale i levizur qe mban arme sepse s'le njeri ta poshteroje
 • Frederik Ndoci, menaxheri i Lek Plepit
 • Gerta Heta, nje femer ne karriere, me nje familje te mrekullueshme: Jam shefe me vizion perendimor!
 • Ku do te kendojne artistet per Vitin e Ri?
 • Imelda, ish-banorja e "Big Brother", rrefen perse vendosi te rrise gjoksin
 • Bleonen e kopjojne te gjitha!
 • In Love: Dashnor Diko & Etleva, te dashuruar ne qytetin e serenatave. Dashnor Diko: Nuk kam enderruar  ndonjehere qe gruaja ime te jete nje princeshe.

Saturday, 1 December 2012

Revista PANORAMA PLUS - 1 Dhjetor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 1 Dhjetor 2012
 • Floriana Garo: Ju rrefej per Rita Oren mbrapa kuintave. Rita e lodhur dhe e emocionuar.
 • Argjentina Ramosaj: Me Vedatin kishim mosmarreveshje, do bej duet me Florin
 • Stresi: Si i perjetova kater javet ne burg, mbaj arme per siguri
 • Zbulohet i dashuri i ri i Dafina Zeqirit, me profesion truproje
 • Tony Dovolani, shqiptari qe fiton "Dancing With The Stars" ne Amerike
 • Motra e Ermeles se BB4 le burgun pas dy vitesh, perfiton nga amnistia per 100-vjetor
 • Klipi i Gaxhes 500 mije klikime per 24 ore, zhduket mistershem nga YouTube
 • Pirro Cako i shmanget zhurmes se koncertit te Inves, 100-vjetorin e feston jashte
 • Gjyste Vulaj: Edhe pse shtatzene, ofertat per koncerte nuk munguan

Saturday, 3 November 2012

Revista PANORAMA PLUS - 3 Nentor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 3 Nentor 2012
 • Monika & Ulpiana, fansat i cilesojne "te merzitshme" ne prezantim
 • Zhaku: Nga "VIP Shpija" nuk me nxoren, por me shkelmuan per 2 minuta
 • Sabiani: Si po me persekutojne pasi i kendova Berishes, por fitova vemendje
 • "Kenga Magjike", Alban Skenderaj favorit per kupen, Gaxha ne internet
 • Sot, masa e sigurise per Stresin. U gjet me arme, rrezikon 7 vite burg.
 • Enkel Demi dhe forumistet e PD tallin socialistet
 • Adrola Dushi nga Rresheni, missi qe zgjodhi Fadil Berisha per "Miss Universe"
 • Rezarta Shkurta, vajza e lumtur ne cift, qe i kendon trishtimit
 • Alban Skenderaj, nuk eshte supersticioz, i kendon ndarjes
 • Valton Krasniqi: Romanca ime e dashurise me Afrona Dika e "VIP Shpija"
 • Eli Fara, Artiola Toska & Ermali, pagesa te larta per koncertet ne Australi
 • Halloween, ja si ndryshuan personazhet VIP

Saturday, 27 October 2012

Revista PANORAMA PLUS - 27 Tetor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 27 Tetor 2012
 • Ardit Gjebrea: Tri nete me Olten dhe Arminen
 • Ronela Hajati te "VIP Shpija": Kam qene e lidhur me Flori Mumajesin dhe kam vuajtur
 • Mc Kresha pas kenges se Rozanes: Kam zemer, por per familjen dhe miqte
 • Ermali i BB5: Nuk me intereson me Franceska, jam lidhur me nje vajze tjeter!
 • Nada Zhiti: Ju tregoj eksperiencen time ne "Miss Universe Italia"
 • Stresi: Rol ne film pornografik, pse jo?
 • Franceska pozon si Monroe per kalendarin 2013
 • "Miss Globe" zbarkon ne Vlore, Kleoniki dhe Loreta perfaqesojne bukurine shqiptare
 • "Miss & Mister Albania", ja disa nga konkurrentet ne gare
 • Edi Manushi fatlum, perseri ne krah nje femer seksi bionde
 • Zbulohet fotoja topless e Nora Istrefit
 • Sokol Olldashi i dorezohet nje nate rocku nga Deda, Eneda e Kamela

Saturday, 6 October 2012

Revista PANORAMA PLUS - 6 Tetor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 6 Tetor 2012
 • Bombaj: Fitova, por e ndjej se kam humbur. Stresi apelon denimin: Ja pse jam i pafajshem!
 • Intervista, Rozana Radi: "Ju rrefej ndarjen me Mc Kreshen, burrat jane genjeshtare"
 • Kenan (Ezel) flet per here te pare mbi homoseksualitetin
 • Olta Gixhari drejt Oscar-it me filmin "Pharmakon"
 • Zbulohen personazhet e pare VIP te spektaklit "E dua vendin tim". Xhemi Shehu do te perballe ne ekran kulturen e tyre patriotike.
 • Shtatzenia e pameshirshme me linjat e Vikena Kamenices
 • Genta e BB5 perseri nudo
 • Adrian Gaxha provon per here te dyte te "Kenga Magjike" ne duet
 • Tom Doshi dhe Nikolle Lesi, te perfshire ne debate te nxehta
 • Bledar Laco: "100 vjet muzike" sjell 200 kenget me te famshme shqiptare
 • Jehona Sopi: Si ka ndryshuar jeta ime pasi jam bere nene

Wednesday, 3 October 2012

Stresi e peson keq nga incidenti me regjisorin

Reperi problematik nga Tirana, Stresi, si duket dje është përballur në Gjykatën e Krimeve të Rënda në kryeqytet, ku nga aty ka dalë fajtor për gjobën që i kishte vënë në vitin 2010 regjisorit Leonard Bombaj dhe akuzat ndaj tij.

Ky i fundit ka fituar gjyqin, ndërsa reperi ka fituar burgun për 20 muaj plus edhe një shumë parash gjobë, ndërsa mësohet nga burimet e Gjykatës në Tiranë se Gjykata ka dënuar me 7 vjet heqje lirie, pesë të pandehurit në këtë proces, ku u gjykua edhe Stresi dhe tre miqtë e tij, që sipas prokurorisë kanë ushtruar presion ndaj regjisorit Bombaj me qëllim përfitimin e të hollave./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Stress suffers badly from the incident with director

Rapper problematic from Tirana, Stress, apparently yesterday faced the Serious Crimes Court in kryseqytet, where there appear guilty to fine was made ​​in 2010 by director Leonard Bombaj and the charges against him.

Sunday, 26 August 2012

Kerkohet nje "Lamborghini" per Stresin...


Kerkohet nje Lamborgini per Stresin

E lancoi si mrekulline e kesaj vere, si nje klip qe do cudiste te madh e te vogel. Dhe ne fakt na cuditi. Kenge e lezetshme, ferkime trup me trup me nje bionde, tekst i denje per nje repist qe jeta mund t’i kete mesuar gjithcka pervec modestise, por ka nje problem… Kur ai kerkon te dije se si duket nga xhami i nje lamboje, lambo nuk ka gjekundi. Ajo eshte zevendesuar me nje makine kartonesh! Ah sikur te kishte qene prej verteti, kushedi se si do dukej Stresi nga xhami i saj! Tamam nje superstar. /panorama plus/Sunday, 12 August 2012

Revista PANORAMA PLUS - 11 Gusht 2012

Revista PANORAMA PLUS, 11 Gusht 2012
 • Ermali & Franceska. E verteta e ndarjes.
 • Pas problemeve me shendetin, Ami nderpret shtatzenine
 • DJ Wrondon: Une nuk rrah femra; Genta, nje kengetare e deshtuar. Genta: Ishte zenke, jo rrahje!
 • Kastro Zizo: Aventura ime e re si kuzhinier, ja VIP-at qe do shijojne pjatat e mia ne festen e "Birra Korca"
 • Fotot e dasmes se Mirjetes se BB4. Mirjeta: Kam plane te behem nene me dy femije
 • Stresi & Ronela ironizojne te varferit, video-skandali ne youtube kritikohet nga fansat
 • Pas ndarjes nga e fejuara, Lyrical Son shijon pushimet me miqte
 • Jehona Sopi publikon fotot e para si shtatzene, gati klipi i ri
 • Elhaida Dani triumfon me kater cmime ne "Champions League Festival" te Rumanise
 • Alessio Alia shijon pushimet dhe tregon trupin ne forme
 • Gerta Heta rikthehet ne televizion si moderatore
 • Spartak Ngjela nuk ndahet nga bukuroshet

Tuesday, 24 July 2012

Ish modelja e Noizyt ne krahet e Stresit

Edita Abazi, vajza e cila pak kohë më parë pushtoi mediat me historinë e saj e cila tregonte se si reperi Noizy e la shtatzënë dhe ajo u detyrua ta hiqte fëmijën pasi artisti e braktisi atë, tashmë shfaqen me një reper tjetër.

Eshtë ky Stresi sic e shihnie dhe në foto të armatosur dhe në krah ka modelen e Noizyt. Eshtë kjo një foto shaka  qoftë me armë, apo një shoqëri e vërtetë, megjithatë mund të jetë edhe dicka nga inati, duke ditur se dy reperat nuk i kanë punët mirë me njëri-tjetrin./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
The former model of stress in your arms Noizy

Edita Abbas, the woman who recently took the media with her story which showed how Noizy rapper left pregnant and she was forced to remove the child after it left the artist, now appear with a next milestone. It is this stress as you see in the picture and armed and arm has the Noizy model.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online