All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Valbona Bajraktari. Show all posts
Showing posts with label Valbona Bajraktari. Show all posts

Sunday, 4 March 2012

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 3 Mars 2012

Revista PANORAMA PLUS, 3 Mars 2012
 • Elvisi BB5. Flet e dashura Valbona Bajraktari: Ju rrefej dashurine trevjecare. Elvisi eshte superpotent ne shtrat, Qetsori eshte xheloz
 • Bleona Qereti shfaqet mbipeshe
 • Albana Osmani drejton "Fun Club", qe kete te diel vjen i riformatuar
 • Turjan Hyska: Sali Berishen e duam ne "Apartamentin 2XL" per humorin dhe batutat e tij
 • Gara ne "Dancing", kete here mes femrave VIP super seksi
 • Altin Basha: "Portokalli" ne shfaqjen e 201, ja surprizat e sezonit te ri
 • Flori Mumajesi hyn ne diete intensive dhe humb 10 kg. Dieta javore e Florit.
 • Gjoksi i Ciljetes, arma e saj e forte apo pika e saj e dobet?
 • Linda Halimi shperngulet ne Amerike, synon "American Idol"
 • Big Mama, foto lajm, feston ditelindjen me nje torte shume te vecante
 • Adrian Gaxha: Suksesi im i radhes me 10-vjecarin ne Top Fest

Valbona Bajraktari: Elvisi eshte superpotent ne shtrat, Qetsori eshte xheloz...

Valbona Bajraktari: Kemi provuar edhe bashkejetesen. Elvisi eshte superpotent ne shtrat, Qetsori eshte xheloz

Flet e dashura e Elvisit: Ju rrefej dashurine trevjecare

‘’Shpresoj dhe mendoj qe fitues i sivjetshem i BB5 te jete me i miri dhe te jete nje kosovar, pikerisht Elvis Gjini”. Keshtu fillon biseden e saj per ‘’Panorama plus’’ bukuroshja kosovare njeherazi edhe modele me profesion, Valbona Bajraktari, e cila ne kete rrefim te vecante, pervec jetes se saj, tregon edhe lidhjen trevjecare qe po perjeton me banorin e ketij edicioni te BB, djalin nga Gjakova, Elvis Gjini. Ajo ndjek studimet ne Prishtine ne nje kolegj privat, ndersa merret edhe me modelizem duke sfiluar neper evente te ndryshme, madje ka qene pjese e spektaklit ‘’Une jam top model’’ qe eshte organizuar nga RTV21. Cila eshte Valbona, si po shkon lidhja e saj me Elvisin dhe shume gjera te tjera, ajo i rrefen ketu.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online