All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Valbona Selimllari. Show all posts
Showing posts with label Valbona Selimllari. Show all posts

Sunday, 21 October 2012

Revista PALOMA - 20 Tetor 2012

Revista PALOMA, 20 Tetor 2012
 • Valbona Selimllari: Kurora e vertete e bukurise time eshte personaliteti
 • Zanfina Ismajli: Nuk jam aq e guximshme sa te behem nuse! E adhuroj trupin tim, s'kam asnje defekt
 • Franceska e "Big Brother" e lidhur me Stinen?
 • Ertila Koka: Nuk jam tipi i flirteve
 • Dafina Zeqiri dhe Emina Cunmulaj puthje dhe perkedhelje lesbike
 • Revolta e Flori Mumajesit: Artistet po e perdhosin flamurin!
 • E rralle, dy binjake shqiptare fitojne "Miss Libanin"
 • Angela Martini, femra e muajit e revistes "GQ"
 • Adelina Tahiri, peson aksident, thyen krahun
 • Aurela Gace: Kam blere edhe une klikime
 • Tuna feston fitoren e rrethuar nga meshkuj
 • Djali i Ciljetes, demokrat pa lindur akoma
 • I dashuri ideal: Simone Pigliacelli

Saturday, 13 October 2012

Revista BLUETOOTH - 13 Tetor 2012

Revista BLUETOOTH, 13 Tetor 2012
 • Valbona Selimllari: "Kam jetuar dashurine e vertete. Jam e lumtur me jeten time". Rrefimi i miss-it te perjetshem. "Nga e para", ndjeshmeria ndaj fenomenit te varferise dhe Bona si zonje shtepie
 • Grate e Futbollisteve. Historite e dashurise se cunave te kombetares
 • Xhemi Shehu: VIP-at s'duan te njohin humbje. "Kryefjala e kohes sime: Martini. Motivi i lumturise ne jete"
 • Adrian Gaxha hap zemren: Si perfundoi historia ime me Luanen. Florin e pashe ne nje video, s'e dija qe ishte nga Shkupi.
 • Florian Beqiri: Une, 12 vjecari surprize i "Kenges Magjike"
 • Vali Corleone: Me beni kryetar, ta bej Gjilanin si Milano
 • Genta Ismajli fryn buzet.
 • Sekreti i shnderrimit te Rozana Radit
 • Blerim Destani ne ndjekje te paparaceve
 • Adrian Gaxha, verdalle per te gjetur parking

Sunday, 26 August 2012

Valbona Selimllari dhe Klaudia Hila, dy mike te vjetra...

Valbona Selimllari dhe Klaudia Hila

Eleganca, thjeshtesia dhe bukuria natyrale nuk ju kane munguar ansjehere. Shpesh here shprehemi se kur vitet kalojne shume gjera ne jete ndryshojne, por ne kete rast ka ndodhur e kunderta; dy mikeshat e vjetra ne moshe por te reja ne kohe, Valbona Selimllari dhe Klaudia Hila kane gjetur kohen per te shijuar disa dite pushime nen shoqerine e njera-tjetres prane brigjeve te Turiqsie! Ne fakt, vitet per dy bukuroshet duket sikur kane ndalur si ne kohen e gjimnazit "Pjetro Nini Luarasi" ketu e tre dekada me pare. Per lexuesit e "Summer Time" drejtoresha artistike Klaudia Hila, ndau me ne disa nga momentet me te bukura te kesaj miqesie.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online