All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Vig Poppa. Show all posts
Showing posts with label Vig Poppa. Show all posts

Saturday, 5 January 2013

Nora e nise 2013-n me "Big Love" [VIDEO]

Nuk vonoi shume nga kenga e saj e fundit "Ne te dy" dhe Nora Istrefi ka promovuar kengen e saj te radhes "Big Love" gjate programeve festive, keshtu duke nisur menjehere vitin 2013 me nje hit te suksesshem.

Kenga eshte ne bashkepunim me Vig Poppen dhe po pelqehet shume nga fansat. Ata te dy e kane prezantuar kengen ne televizionin 21, ku Nora vecanerisht,  dukej e veshur superseksi, nje brune me kembe te gjata dhe taka te kuqe, e veshur me te zeze transparente qe zbulonin linjat e saja perfekte te trupit.

Kenga e cila eshte punuar nga Flori Mumajesi, se shpejti pritet te lancohet edhe si video, realizuar nga "Max Production".

Shpresojme qe vargjet e kesaj kenge te re te mos keqinterpretohen nga gazetaret e mediave roze. Nora shpesh perdore vargje nga kenget e saja ne statusin e saj ne Facebook dhe njera nga statuset e fundit, qe ishin vargje nga kenga "Ne te dy", u keqinterpretua nga gazetaret te cilet shkruan per nje luhatje ne lidhjen e kengetares me te fejuarin Robertin. Kjo beri Noren, me pas, qe te reagoi kunder gazetareve dhe shkrimeve te tilla te shpifura. /Albavipnews/Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online